^ Питање (аутор) - Одговор (модератор) ^ 1

  1. Добро де, ја сам те хејтовао. Једино си на ту последњу добила плус од мене, те је ја нећу брисати. :)

  2. Jana, usluga "otkrij ime hejtera" se od 1.1.2010. naplaćuje :).

  3. Lazes Dzimi gujo jedna... Al nema veze bicu zadovoljna tvojom krvlju kad stitis hejtera.
    A niko ni da razmisli o mogucnosti onoj gore? Neki drugi mod kad je Dzimi lenj? a? a?
    edit: Pedjolino misu mali sikter na igrice sta gledas. Kus
    blek: Kolko brate da platim?

  4. Janenzi, razmišljam još, jebe me ovaj evro i skok cene goriva...ne znam još.

  5. Ко зна на какво је плаћање Блеки мислио... :)

  6. Ma daj..
    Vi ste em korumpirani em dvosmisleni... :):):)
    Dzimi ko zna na sta ti mislis..ja mislila na novce ili one palce gore..ccc cc kakva vam je masta...Sto bi enerzi rekla "ju ju gnusno gnusno" :)

  7. Одма да ти кажем. Ја сам ожењен човек и примам само КЕШ за давање информација. :)

  8. Hvala, sad sam totalno sjebana. :)
    Kolko para Dzimi na sta si ti zaboga mislio???
    Ja sve vreme brojim pare a ti tako..
    i da: Autorke Dzimi je ozenjen nemo da ste mu prisle ovde znate da ja odma lupam po prstima, stitim ozenjene autore Vuke.. C cc Dzimi sad si nadrljao znas kako se neke primaju na burmu :)

  9. niko bez 50 definicija nema pravo da se žali na hejt. bez 50 komada nema šta da se hejtuje...

    I dosta tračarenja na jednoj ovako ozbiljnoj temi!

  10. Pitanje za Surovog
    El ja ne smem da se zalim na hejt? Da li si svestan da ovo tvoje gore napisano prosto peva "diiiskriimiinaacijjaa"?

  11. Hahahaha, saću da zaključam i da progutam ključ:)

    kad dođe Surovi, neka te otključa:P

  12. to mi je i bila namera :D

    ma ja to samo da vas podstakenm da više pišete. naravno da svako ima pravo da se žali...

  13. Džumi ne, faca nije bila blurovana i postavio si sliku i na čat Džimi.Ljudi krenu da me lajkuju jer im se svidjam, a onda im obrišete pluseve i onda vide kako su mi opet neocenjene definicije i onda počnu da lajkuju i za deset minuta daju 300 pluseva jer je besmisleno čitati opet.Nisam bio banovan zato što si ti okačio moju sliku, nisam to rekao, ai bi zato sigurno bio banovan da napišem na profilu da kada se probudim dam džumiju jedan minus pa tek se onda protegnem.To bi bilo okarakterisano kao hejtovanje s predumišljajem.Oceniti to da nisam naivan i tvoju naivnost porediti sa mojom to te stavlja u isti koš sa mnom, samo što ja nemam moderatorske benificije.

  14. Imam jedno pitanje: razumem da je moja poslednja defka "okupljanje VUkajlijasa" skinuta sa definicije dana zato sto je interna fora, ali jel morala bas i da bude izbrisana? Lepo pitam, ne osudjujem.

  15. Sjeb'o si se u premisi, Surovi jeste surov.

  16. Aaaaa...
    Sto mi je onda lupio minus, pa izbrisao defku tek kad su svi rekli da je interna fora? Mi'sim se... :)

  17. Da pokaže svoju Surovost što više :). Jbg, niko nije očekivao da će doći do def.dana, pa verovatno zato nije brisana. Što se mene tiče, nek stoji na groblju, pa ćemo ti vratiti za jedno mesec dana, da ne visi na prvih par strana definicija dana.

  18. O_O

    Interesantno... kompjuteri i to mogu...

  19. ma bre, vratimo za 4-5 sdana

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.