^ Питање (аутор) - Одговор (модератор) ^ 1

  1. Meni se ide na cet,a fale mi samo dva boda do onih 50 pa da onda mogu na cet,i to me nervira,kako da dodjem brze samo dva mi fali?

  2. Dobio si ih, ajde sad :)))

  3. sta bi s temom u vezi one ane?

  4. Стварно , где је тема? Нисте је ваљда пребацили у зезање...

  5. http://vukajlija.com/forum/teme/6708
    moderatori, kako ćemo sad saznati pravu istinu?

  6. Nego, hoćete li unapređivati sistem odbrane od botova?
    Mogli biste da brišete botove, ko zna koliko su glasova podelili pre nego što su provaljeni...

  7. http://vukajlija.com/kazi-ciko-pusti-govno/127275#comment_247833

    може ли неко да поништи мој глас на ову дефиницју , случајно сам дао минус...

  8. @Peki, nije tehnicki moguce.

  9. Севаст:

    ''Džumi ne, faca nije bila blurovana i postavio si sliku i na čat Džimi.Ljudi krenu da me lajkuju jer im se svidjam, a onda im obrišete pluseve i onda vide kako su mi opet neocenjene definicije i onda počnu da lajkuju i za deset minuta daju 300 pluseva jer je besmisleno čitati opet.Nisam bio banovan zato što si ti okačio moju sliku, nisam to rekao, ai bi zato sigurno bio banovan da napišem na profilu da kada se probudim dam džumiju jedan minus pa tek se onda protegnem.To bi bilo okarakterisano kao hejtovanje s predumišljajem.Oceniti to da nisam naivan i tvoju naivnost porediti sa mojom to te stavlja u isti koš sa mnom, samo što ja nemam moderatorske benificije.''

    --------------

    Значи, КАКО ЛАЖЕШ!!! Врло добро знаш да никада не идем на чет. Једини пут кад се моје име појавило на чету, то је било негде у јулу прошле године кад су Гамби, Обеликс и Пиро били код мене, па је Пиро написао ''Поздрав свима'', јер сам био улогован. :)
    И да, твоја фаца ЈЕСТЕ била блурована, питај ако хоћеш било ког ко се сећа, ено их, коментарисали су ту дефиницију.
    Ово за ''хејт с предумишљајем'' нема смисла. Знаш ли зашто никад не бих то доживео на начин на који си ти доживео оно моје ''почешем јаја, па дам Севасту минус''? Зато сам готивац и нисам пријемник као ти, па да се примам на сваку шалу. :)

  10. :)))

    ako nista sevaste trebao bi da budes pocastvovan sto covek pomisli prvo na tebe kad pocesa jaja.

    to znaci da si neko mudo.

  11. Да ли је мене неко у хејтовао скоро?

  12. mozda kad se brisalo ono lajkovanje... a mozda je i hejt.
    a mozda i nije.

    jel ti jasnije sad :)

  13. Јебеш ми све ако ми је јасно?! Па није ваљда тата, искључио онај "андрак" па да не можеш да видиш есам ејтован или не, нешто ми много пао публицитет :) Мислим боли ме курац, ал кад већ можете да елиминишете што да, да се курчим са више бројки у профилу :))

  14. ma nije.
    aj dam ti 20 plusa da se smiris. moze?

  15. Боље понеси један kilkenny кад се вратиш ти кучко стара! Шта један, пакет :) То ће пре да ме смири :))

  16. Neko me je lepo ishejtovao.69 minusa od mojih 78 definicija.

  17. Је. Саћу средим.
    ЕДИТ: Заборавих да не ради опција за брисање гласова.

  18. Šta predstavljaju ona ljubičasta, plava i zelena linija u donjem desnom uglu na profilu?

  19. Uuuu, sranja.Pa ka će proradi?

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.