^ Питање (аутор) - Одговор (модератор) ^ 1

  1. Profesor, profesorka
    Advokat, advokatica
    Lekar, lekarka
    Pilot, pilotkinja
    Poslanik, poslanica
    Clan, clanica
    Betmen, betmenka
    ...
    Pa sad biste i ovde nesto da menjate.
    Zene smarate, stvarno smarate :)

  2. Hahaha surovi, onda bi se opet zalile na diskriminaciju :) :)

  3. Ma, pusti ti žene... 'Oćeš dopisati ono što sam predložio il' nećeš? Ne drži me u neizvesnostiiiii :))))

  4. Ta sta ja znam, mozda dopisem, a mozda i ne :) :)

  5. да ли би могли да обришете задњу слику коју сам окачио, јер је окачена без неке претеране везе и потребе...?

  6. Hoću da se do jaja izreklamiram. Onda kad vidim da ću dobiti def. dana, skontam da mi slika na toj definiciji više nije potrebna i bolje da je stavim na neku drugu. Aj, moderatori brišite sliku.

    Ovo je bezobrazluk. Ja tebe gotivim zaista, ali zbog ovoga ti brišem definiciju i vraćam je posle ponoći za kaznu. Kraj rasprave.

  7. у реду, ако си стекао такав утисак, али заиста нисам имао намеру да качим опет слику часна реч... пошто не могу да докажем нека буде тако како јесте...
    само ми смета то за безобразлук, остало ти не замерам, а и то што сам питао нешто не значи да треба да будем кажњен.

  8. Nek bude drskost. Nije baš bezobrazluk.

  9. А слике што се тиче, питао сам да је обришете док није узела ниједан једини глас... Погледај кад сам је окачио, а кад сам питао да је обришете...

    Исто сматрам да си требао пре тога да се консултујеш са осталим модераторима, ако већ ниси...

  10. Поставио сам нову тему са правописном или правокуцачком грешком у њеном називу, умјесто "Vukajlija - Jam Session" стоји "Vukaljija - Jam Session". Може ли то неко од вас да исправи, добри моји људи?

  11. Aла се Џими увежбао с овим стриповима... :)

    Како то правиш?

  12. Овај сам скинуо с нета негде. А иначе убацијуеш балончиће у фотошопу - Elliptical Marquee Tool, па га филујеш белом бојом, а стрелицу с Polygonal Lasso Tool, па исто филујеш.

  13. el ja to imadem lajk ili su mi vraceni odi palci gore/dole od onog hejta?

  14. onaj novi pejnt u vindovsima isto ima taj balon. a ma i stari elipsu pa dodas trouglic :D

  15. jano> nisu vraćani palci sigurno pošto je to nemoguće :D imaš obožavatelja.

  16. ah surovi nista novo mi rekao nisi..a lepo sam ti rekla da nema potrebe da me lajkujes...strasno :D
    hvala :)))

  17. imaš onu narcis temu negde. briši odavde!

  18. само да вам кажем да сте испали крајње нефер, што ћу прихватити, али нећу прећутати...

    ПИТАЊЕ аутор ОДГОВОР модератор... ако сам нешто ПИТАО, значи да треба да добијем одговор, не одговор + казну, ако је глупо питање...

    конкретно за слике, пошто нисам толико поплуаран као неки да ми 50 људи оцени дефиницију након што је напишем, и још 50 док истекне 24 сата, потребно је да качим слике... ако сам се покајао за једну такву слику недуго након што сам је окачио и ако ПИТАМ ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ ДА СЕ ОБРИШЕ, ја лепо попијем обрисану дефиницију под изговор да је НЕКВАЛИТЕТНО а има скор 75.3...

    А приметио сам једног модератора да сам себи качи и брише слике, али нећу га именовати!!!

    Само желим да знам ЗАШТО ЈЕ ДЕФИНИЦИЈА ОБРИСАНА? САМО ТО!!! Какве везе има ако сам ЈА нешто питао за СЛИКУ са дефиницијом!!!

    Толико од мене... Пријатно!

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.