^ Питање (аутор) - Одговор (модератор) ^ 1

  1. Која је уопште то дефиниција?

  2. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

  3. Vraćam ja definiciju sad.

  4. Zašto je ova definicija obrisana kad je vrhunska? Smejem se ceo dan.
    http://vukajlija.com/dobra-vila/127657

  5. Pa Surovi je sam sebi sa'ranio :).

  6. jNy ne slušaj ih, pederi, svaki dan mi obrišu 3-4 definicije. minimum.

  7. Vrati je i reci kaizenu da joj stavi neki password da ovi ne mogu da je brišu, pa čekaj da je hejtuju i onda ih banuj.

  8. Možete li da proverite moje poene?
    Juče oko 100 pluseva, a danas oko 50 minusa.

    Lajk i hejt= bez veze
    Fala.

  9. Fala Prste.
    Moram da kupim novu olovku. Ova moja ne piše tačno.

  10. Bleck Hole i ostali apostoli, jedno pitanje za vas:

    Siguran sam, i znam da neki od autora meni klepi minus svaki dan na moje nove definicije, i siguran sam da je to jedan autor u pitanju. Znam da vi to teško vidite, ili kad vidite ne želite da skinete taj hejt. Ja sam što se tiče hejta OK, on je za mene kao i plus, neko mi je pročitao definiciju i OK. Ali, kad se jedan član uloguje, i meni automatski legne tri minusa na moje nove tri definicije, zar ne smatrate da je to hejt?
    Ovo pratim već nekoliko dana, i volio bih da sprečite ovakve situacije, kao što skidate i lajk :)

  11. Jedino si mene imenovao, šmrc :).

    Ovako, hejt je uglavnom 20 ili više minusa šibnutih za kratko vreme. Taj tvoj problem bi se moao nazvati pederski hejt. Takve pederaše manje više svi imamo. Ni kod jednog autora ne stojiš toliko duboko u minusu ( najviše -6 ), što je mnogo bolje od većine autora. Sve u svemu, ako taj nastavi to da radi, lako će se pronaći. A i dalje ne radi vremenska pretraga i brisanje glasova.

  12. Ti si mi najdraži :*
    Ma ok je to, dešava se. Spomeno sam tebe jer vidim da si najaktivniji :)

  13. Pre nekoliko minuta ulete neki ajduk i lupi svim defkama novim po minuščinu i ode, jer da bi opet tako došao, prvo mora otići. E moji panduri, a vi šta radite?

  14. И мени се дешава исто што и ПСВ-у, чисто да пријавим.

  15. toba-cco, o kakvim pandurima pričaš?

  16. Moderatorima. Često se dešava da se pojavi nekoliko finih definicija jedna do druge. I imaju skor sa 0 negativnih. Nakon kratkog bavljenja na forumu vratim se i ladno svaka definicija po minus, a one koje su imale 1 sad 2, 2>3..

  17. to su takozvani pederaši. Ne brini zbog toga. Hejteri su za njih ljudi.

  18. Meni je pre par dana pala jedna ideja na pamet. Rešio sam da postavim par definicija i da pratim kada dobijaju minuse i ujedno da pratim autore koji su u to vreme na sajtu. Malo sam se angažovao po tom pitanju, čak sam postavio i drugi ekran. Na jednom sam postavio svoje definicije i na brauzeru postavio opciju refrešovanja svakih 5 sekundi. Takođe na drugi ekran postavio brauzer sa autorima na istom, i takođe podesio refrešovanje na svakih 5 sekundi. Zanimljivo je da sam danas u roku par sekundi dobio 3 minusa na tri nove definicije, i zanimljivo je da sam suzio krug mojih hejtera, odnosno, svoju sumnju sveo na par ljudi, pa čak sam i siguran jedno 75% na jednog autora. E sad, ili mu vi moderatori uputite opomenu, jer vama je lako da vidite koji je to jutros u roku minute pročitao moje nove tri definicije i klepio im minuse, ili da ostavimo sve kako je?

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.