^ Питање (аутор) - Одговор (модератор) ^ 1

  1. Imam ja jedno pitanje, mada ne znam da li ide ovde ili u "bagove". Aj evo ovde cu :)

    Pri logovanju, stalno mi je ukljucena opcija "zapamti me"(znam da malo perverzno zvuci, al' sta cu, nisam to ja pis'o) i to je do sad odlicno radilo, tj. svaki put kad dodjem, vec sam ulogovan.

    A prethodnih par dana, svaki put moram da se ponovo logujem, i svaki put ponovo stikliram tu opciju ali nekako me opet sjebe. Sta koj' kurac?

  2. Ја мислим да ти је то до браузера.

  3. Pa isti je brauzer vec vise od godinu i po dana. Mislis da je tek sad poceo da zabusava?

  4. Posle godinu i po dana se brauzeru skurčilo da ti pamti šifru, pa rešio malo da te drka :). Možda se u settingsu nešto prejebalo.

  5. Нешто се дефинитивно узјебало. :)

  6. Mene tako opera povremeneo jebucka.

  7. Gospodo draga, da vas čujem. Nek' se javi junak koji je brljao po ovoj defki i obrisao joj četvrtu stavku. 'Ajde, 'ajde, nemoj da prozivam :)

    http://vukajlija.com/lithium/58451

  8. Neka stoka :). Ja nisam. Ja bih promenio treću u "Rape me" :).

  9. А како је гласила четврта ставка? :)

  10. Mislim da je bilo nešto u fazonu: moderator koji nije dao nijedan minus, jer je pisana u vreme kad je to moglo da se vidi na profilu.

    Bleki, pojma nemaš :P

  11. verovatno je lithium gospodine meseče. kapiram da to ima najviše logike uzevši u obzir sadržaj četvrte stavke :D

  12. Jeste, ja sam obrisao. Ja sam skroman co'ek, ne volim da se o meni pisu pesme, knjige, definicije.

  13. Lithium-e, vrati to na definiciju, mislim da je ovako nedostatna :)

  14. 'Ajde dopiši ovo:

    moderator Vukajlije, cool tip, vrlo skroman

    :)

  15. Zašto kad banujete ženskog autora piše "banovan", a ne "banovana"? Nije fer ://

  16. Zato što volimo mizoginiju, i jebe nam se za "ženski rod" :).

  17. Pa da, zato i ne jebete ništa ženskog roda.

  18. ja sam, euglena, živela u zabludi da ženske ne banuju, upravo iz tog razloga. Zašto?! pa diskriminacija...

  19. trltrl, beži na groblje, a ti euglena na učenje. dosta zajebancije ovde :).

  20. zato što smo svi autori, ne pravimo razliku između muških i ženskih :D ti ćeš biti euglena banovana kao autor, a ne kao žena :D

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.