^ Питање (аутор) - Одговор (модератор) ^ 1

  1. psv, uopšte nam nije lako da vidimo ko je jutros u roku od minut pročitao tvoje tri definicije :). Trenutno je i nemoguće. Mislim, možeš ti da kažeš na koga sumnjaš, ali...za sad slaba vajda od toga.

  2. Nema potrebe, nadam se da ćete uskoro rešiti te probleme, a ja ću sa dotičnim autorom na PVT da razrešim dilemu:) U svakom slučaju hvala. Ovim sam samo hteo da skrenem pažnju na ovakvo ponašanje pojedinih autora.

  3. Imate hejtera već pola sata, udario je po minus na jedno 20 zadnjih definicija ;]

  4. Je l' može neko da ubaci "r" u naslov ovog postera, tako da piše "Časne sestre"? Ponovo kineska tastatura... Hvala :)

    http://vukajlija.com/zabava/posteri/2511

  5. Како аутор по именом надркани голуб може свако вече да дође у 12 сати , да минус на дефиницију дана , остави неки дебилни коментар и остане ни опоменут ни кажњен,

    Мислим да сте такве ликове данас дефинисали као педераше.

  6. Није педераш већ је издрк'о голубу. Да ли постоји неки начин да се промени слика на постеру или нема мењања од тренутка објављивања? Пошто видим ово "измени" ал' само за израз.

  7. Jel se zna koliko dugo će još Vuka da bude ovoliko spora?

  8. Samhaine - samo za izraz, za sada.

    Peki, svako ima pravo glasa. Lična stvar jbg.

  9. Molio bih da mi na ovom posteru prepravite ošišanu ćirilicu, tako da ispod "Politika" piše "ne pušta te da odrasteš", i obrišete prvi komentar ispod (tip je ionako banovan zbog spemovanja).
    Hvala unaprijed.

  10. смара да причам, али читава идеја ћирилице је да не постоји начин да буде неошишана, по томе се разликује од осталих писама :Д нема шишки :Д

    променио сам ти на ћирилицу, обрисао коментар

  11. haha! sjebah se, htio sam reći latinicu :)
    hvala na odrađenom, ovako bolje izgleda.

  12. Hejtuje lik postere :] znam da delujem paranoicno adnja 2 dana ali pogledajte i sami..

  13. Melki, ima ljudi koji globalno hejtuju postere, pomiri se sa tim :)

  14. Ko ih jebe, nek hejtuju :). Relax, take it slow.

  15. Zbog čega mi je poslednji poster skinut????

  16. Ili postoji sličan, ili ima ime nekog sajta na sebi, ili je jednostavno bezveze. Nešto od toga. To zna samo onaj ko je obrisao.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.