Prijava

Ее ако може један трајни бан овде, извињавам се што отворих засебну тему за исто, али наши модови имају пуне руке посла и не стижу да погледају своје приватне поруке обичних смртника.

П.С Ако може као разлог сопствени, могуће привремено неурачунљив захтев.
Хвала лепо, пуса :*

ЕДИТ Смарко - Предомислио се.

šo?

Искрено, не знам...

Недостајаћете ми :))))) <3

Hahahhahaha, kako sam znala ko je otvorio temu kad sam videla naziv :)

pa onda se skuliraj neko vreme, pa razmisli kasnije dobro.

Blaz, nemoj da nas napustas :(

вратиће се он... ван даз нот симпли лив вукајлија

Koji vam kurac ljudi? Ako nećete da provodite vrijeme na ovom sajtu jebeno se odjavite i ne vraćajte se. Mis'im stvarno...

tripuješ se Žbla, nis prvi koi je zatražio trajni a posle se pokajao pa teo nazad. zato se skuliraj neko vreme.

ladno si ti blaz?!
pfff ja mislio blaz neki kul lik.... bebo je smarac.

Сада се премишљам........ чудно, не памтим да сам имао овакве менталне кризе до сада
Да, ја сам Блаж, Бебоп је мој смарачки део личности, истина.

Sad je i neodlučan.Stvarno koja je poenta ovih tema? Neka vrsta teatralnog odlaska, šta očekuješ da se tvoji internet prijatelji skupe na temi i plaču, protestuju, prozivaju moderatore u fazonu PIČKE JEDNE, JOŠ JEDNOG STE OTERALI !!!!111!!!!11 ili šta?

rek'o covek, da ne mora da ceka da se smuluju da odgovore na pvt.

Ценотап не трипуј се. Не разумем само одакле ти толика агресија, као да сам атаковао директно твоју личност. МОја је ствар шта ћу да радим са својим налогом, не твоја.

Пошаљеш певете и одјавиш се, они те банују кад те банују, боле те курац, ти сајт више не посећујеш ако нећеш.

Знам, него сам у афекту па ме мрзело да чекам. Хтео сам да докажем одређеној особи да нисам толико везан за виртуелни свет и вуку, и онда схватих да та иста особа није вредна бана. Али можда је сада касно......