Prijava

Да ли некад на девојци прво приметите очи, па тек онда величину дојке, напујдана уста и танге како вире изнад фармерица ? Да ли се палите на одређену боју очију, и да ли вам су вам очи фетиш ?

Primetim ih ako je riba očajna, onda se fiksiram samo na oči.

Pogledam u oči, al jebiga, nema ih nijedna ka one iz mangi, a sisa bila u dekolte ili ne ako je jaka vidi se, na usta već en obraćam pažnju, a te što nose tange što vire iz guzica su po meni ili drolje žešće ili prljave. Da, oči su fine, al neću u oči da je jebem jeboga ti. Možda svršim, ništa više ne obećavam.

Samo da nisu zelene. Mada ako ova nejebica potraje, neće mi biti važno ni da ima rogove i rep sa žaokom.

ja na ribama ne primecujem oci, zapravo to ej poslednje sto primetim. al na tipovima uvek oci. prvo oci, pa nos, pa usne, pa zube, tim redom...

Jebao sam, ali nikad nisam mogao ozbiljnije voleti ženu koja ima plave (ili zelene) oči. Samo crne ili tamno smeđe oči. Što se tiče boje kose, nije toliko presudna, ali boja očiju jeste.

A likovi i ribe sa plavim očima mi izgledaju kao da su bolesni, metiljavi...fujčina nad fujčinama

Ако је добра, само очи и гађам.

Što hejtujete ženske zelene i plave oči? Ništa lepše! Još ako lepo idu uz boju kose, ih! Ja ostalo ni ne gledam (a i ne bi trebalo).

Što hejtujete ženske zelene i plave oči? Ništa lepše!

Baš, isto se i ja pitam. Pa lepše je to nego braon. Skoro sve devojke imaju takve ili crne oči, a plave i zelene se redje vidjaju.

ако је риба очај, очи су битне мањевише
овако јок.
мда волим буљаве девојке лоло

a plave i zelene se redje vidjaju.

Ono što se tiče egzotike viđanja - ređe viđam i albino midžet šimejlove, al' ih ne bih muvao.

oci nebitne
samo da nema naocare na njima :)

Samo da nisu zelene.

Eleče, ja sam razočaraTa!!!!

Ja ostalo ni ne gledam (a i ne bi trebalo).

Zasto da ne, ovo su moderna vremena lolo.

ladno vlajko :))))

a meni bitni oblik ociju nego boja...

Како неко може да не воли зелене и плаве очи, то не капирам. Мени је искрено боја очију битнија од величине сисе. Јебем ли га, мала сиса, велика сиса, мени то све исти курац, али кад видим девојку са зеленим или плавим очима бацам сврш моментални !