Prijava

-Није за мене спавање. Мрзим да спавам, бар ноћу. Волим онај мир и тишину, само небо и звезде. Зато и јесам Месечарка.
-Није за мене Сунце. Бела сам као дух, па лако изгорим, а после сам и даље бела.
-Није за мене да ми други наређују шта да радим, јер се одмах изнервирам. Лакше ми да сама урадим шта треба кад решим.
-Није за мене математика. Мрзим математику и тотални сам антиталенат.
-Није за мене сликање, никад не знам да испозирам као неке, па сам као лујка на скоро свим сликама.
-Није за мене гужва. Мрзим кад има много људи, волим свој мир.
-Није за мене спорт, смотана сам много. Дудуше, волим гимнастику и одбојку, али само то.
-Није за мене школа. Ни Србија. Волела бих да могу већ сад да одем негде, у неку тамо земљу, радим шта волим, сама, без других познатих људи, а не да црнчим у овде за џабе.
-Није за мене да примам комплименте, или да показујем љубав, оно сад да се цмачем на сваком кораку и то. Види се у очима и понашању према некоме да га волиш, а не као неке зиљавуше, на сред пута се жвале са другима.
-Није за мене да плачем пред другим људима. Сама све трпим, и никад ником не кукам.
-Нису за мене паре, велики сам купохоличар и потрошим све што добијем одмах, уместо да штедим за море или тако нешто.
-Нису за мене мушко - женска пријатељства. Увек се или мени свиди дечко са којим сам дуго била у другарским односима, или обрнуто. Ретки су ми они прави другови на које гледам као на браћу, без неког двосмисленог добацивања или препуцавања.

Има још, додаћу кад се сетим.
ЕДИТ: Јеботе, колико сам исписала. лоло

Ima l' nešto što jeste za tebe? lolo
Nije za mene svađanje sa glupanima, uvek puknem i oću glavu da im otkinem. A ne mogu, zato nije to za mene..

Има, све супротно од овога. лоло

Posle pažljivog čitanja ovog eseja zaključujem da treba da se udaš za gej princa Danske koji pati od insomnije... :)

Нису за мене ципеле са штиклом. Не могу у томе да ходам темпом којим иначе ходам, успоравају ме, па се онда сва презнојим и 100 мука ме ухвати.

Bruce
Posle pažljivog čitanja ovog eseja zaključujem da treba da se udaš za gej princa Danske koji pati od insomnije... :)

Ију, не д'о Бог, ћути ту! Кад боље размислим, нећу се ја ни удати. Хахахах :Д

Djelimično se slažem sa Mjesečarkom, u 80% stvari sam se poznao....

Чек, значи, ти ме жениш? лоло

Није за мене тимски рад. Не умем, испиздим. Не знам је ли до тимова у којима сам била или до мене.

Месечарка
Чек, значи, ти ме жениш? лоло

Mogu pokušati al' nam ne predviđam neku budućnost, ipak se suprotnosti privlače, moš mislit našeg monotonog života... Oko čega bi se svađali?

Дана 21.03.2012 удала се за Дучеа мог. Тачно у 15:09.

Млатафака. ♥

Чек, значи, ти ме жениш? лоло

Tebi baš frka za udaju?! :)

Nije za mene basket... jednostavno sam netalentovan za sket , iako ga volim, a pritom sam i sebicno govedo, pa ne samo da ujebem ortake svojim promasajima, vec ih i iznerviram sebiclukom.

Nije za mene bela garderoba. Isflekam, ispovracam, ujebem tako da ne moze da se opere.

Nije za mene fina devojka. Oteram je svojim prostackim ponasanjem, a i smara me da se foliram da sam fin kad sam dzukacka jajara.

Nije za mene vino. Jer pre ili kasnije dobijem signal da valja preseci sa nekom zestinom, pa pegliram kao rolingstoun.

Nije za mene zimovanje. Odem na planincugu i skapiram da me mrzi da skijam, pa tako dok moji ortaci uzivaju u zimskoj idili ja sedim u kafani i opijam se besprizorno, sto mogu i u Beogradu.

Nije za mene bilo ono vreme SFRJ komunista ovog,onog ... jer bih onda
morao da radim, primam platu, idem na godišnji odmor,da dobijam naknadu za godišnji-tzv-regres...Morao bih na poslu da jedem topli obrok,terali bi moju decu da se besplatno školuju,morali bismo svi da se besplatno lečimo,morali bismo sa receptima u apoteku,al nam režim ne bi dozvoljavao da platimo lekove....Terali bi nas u banje,na rekreativni oporavak u planinu-i nas i našu desu,al samo pod jednim uslovom-ne bismo smeli da platimo boravak.Naša deca bi,kada završe školu,morala da se zapošljavaju i čak bi ih firme terale da uzimaju besplatne stanove....MA UŽAS JEDAN LJUDI !!!U KAKVOJ BI JA TO TIRANIJI BIO!!!!

Није за мене дроЗа

Гледање филмова. Тачније, не баш гледање, него препричавање истих после неког времена. Имам лошу меморију што се тога тиче, после три дана заборавим и шта сам гледао, и који су ликови и глумци, и шта се ради у филму. Док бројеве, формуле и неке да тако кажем "небитне" ситнице из живота памтим много добро.

Није за мене да ми други наређују шта да радим, јер се одмах изнервирам. Лакше ми да сама урадим шта треба кад решим.

Potpis.
Kad te keva tera da središ sobu i onda ti dokurči i iz inate nećeš da je središ.

Nije za mene izlazak u grad. Izlazio sam nekoliko puta i ne razumem poentu izlaska u grad. Samo se vrtiš u krug pez ikakve poente.
Nije za mene razmažena osoba, koju sve mrzi i kojoj je krivo što je živa. Nažalost, ima ih dosta u mom okruženju tako da se trudim da ih izbegavam.
Nije za mene turbo-folk muzika. Svi tipovi te nazovi muzike su mi toliko grozni da mi se kenja od njih.
Nije za mene online igrica. Toliko izludim kad igram da sam u stanju da ubijem nekog posle neuspešne partije neke igrice. Pre je tako bilo i u stvarnom životu. Mnogo sam se nervirao kad gubim, a što je još ludje nervirao sam se mnogo kad bi gubili naši sportisti sve dok jedno dana mom ćaletu nije puko film i reko mi je da njih boli kurac što gube i da oni za to primaju debele pare. Posle toga sam se opametio.

Nije za mene izlazak u grad. Izlazio sam nekoliko puta i ne razumem poentu izlaska u grad. Samo se vrtiš u krug pez ikakve poente.

hahahaha dete moje, to sam i ja rekla kad sam bila tvojih godina :D
onda sam otkrila čari parka i piva u istom.
jes' da nije aleksinački korzo, al' je keva mislila da jeste. to je bitno :)

Док бројеве, формуле

Бројеве памтим добро, и рандом кобинације бројева и слова. Формуле углавном никако не памтим. На пример, знам можда пет основних интеграла и све остале сам вадим. Зато и немам времена на испиту да одрадим како ваља. :)

Лоше памтим имена.

Šanzamm
Tebi baš frka za udaju?! :)

Немаш појма колико. лоло