Prijava

Šta biste radili da dobijete sedmicu na lotou?

Koliko love bi vam bilo dovoljno da dobijete?

Pustite mašti na volju....

Ја би купијо вукајлију и откључавао теме.

Ja bih banovao moderatorsku bagru.

Е нећемо сад у спем.
Купио бих јебену Ћуприју, срушио је и поставио нормалан функционалан мост, а не неко говно преко ког не може ауто.

Не фали ништа теми, леба не једе. :Р
Ја би купио кућу на Сењаку и кењао по сиротињи. Вадио бих документа само да би улазио преко реда, отишао у најсиромашнији део града и покуповао све из пекаре за тај дан! ололоолололо
ЗЛО НЕК ВЛАДА!

ja bi kupio sve radnje brze hrane pored skola i kad bi klinci dosli na veliki odmor, i oce da kupe pljesku reko bi im NE MERE! AAA MRSTE TAMO KUPITE KIFLU!
lijecio bi komplekse jer nikad nisam jeo pljesku na velikom odmoru!

Ma negde oko 350.000 evra.
Ja bih kupila jedan dvospratni stan u Bg. i izdavala ga, jedan u Londonu, isto veći i njega bih izdavala, moje već postojeće stanove bih renovirala. Onda bih kupila neki autić, i odvojila deo novca u banku da se tovari dok ne dobijem decu, a deo na putovanja po svetu!

EVO GA...

a sad, ne znam baš... dao pare nekom stručnjaku da napravi još više i osnovao neki fond da se pripomogne djeci bez roditelja da se školuju...

ostalo bi nešto da platim sebi crnkinju kurvu, da i to probam, pa nek ide život

E kupio bi vikendicu na Zlatiboru, sad sam gledao Gagija-Kuguara, ima on jednu baš je prejebena.. A ostatak, razvio bi neki biznis..

lijecio bi komplekse jer nikad nisam jeo pljesku na velikom odmoru!

+123

Ljudi ne bi ni znali da sam osvojila glavnu nagradu, al' bih zato kupila markirane stvari i kuću na Dedinju. :)

E kupio bi vikendicu na Zlatiboru, sad sam gledao Gagija-Kuguara, ima on jednu baš je prejebena.. A ostatak, razvio bi neki biznis..

Ош купиш ? лололо имам и на Тари :)

E kupio bi vikendicu na Zlatiboru

Buržuji već imaju, oće ih renoviraju :D

Osnovala nvo za pomoć siromašnima i porodicama sa više dece, samostalan medij (novine i radio, recimo, koji bi živeli od mojih para i donacija gradjana) da bih mogla silovati skupštinare dok ne smanje pdv na odeću i opremu za bebe(dakle, pička im materina, draže im je da kupe kajmak od sopstvene dece). Išla svaki jebeni dan i protestovala dok ne vidim barem deset posto hendikepiranih i zapošljenih u skupštini, da jebena država krene da poštuje svoje zakone. Negde tako bih počela, imala sam čitavu listu toga što bih uradila kad bi mi se desilo ovako nešto.

MRš sa teme.. !!1

tebalo bi mi oko 3 milijona. kupila bih gajbu da zivim, gajbu za izdavanje, kola, putovala po CELOM svetu, a ostatak kinte ulozila u nesto, otvorila neki bizmis, il tako nesto

MRš sa teme.. !!1

То мени ? лололо
Имам ако хоћеш и у Кремнима, ал то не бих продао лолоо

Da citiram jednog mog druga: "Ja da dobijem na lotou, umro bi za mesec i po dana...od drogu, od alkohol, od kurve"
Solidarišem se, nije para za svakoga...
Osim toga, neću ni dobiti ništa jer ne uplaćujem...ionako je prevara, mamu im lopovsku, ja znam lika čiji je ćale dobio 7 i to negde tamo 80 i neke, pa sve spičkao da napravi najveću kuću u ulici da bi mu komšije zavidele...nikad je nije sredio do kraja
Pre ni posle toga nisam čuo za bilo koga da je to dobio...velika je to lova da bi je neko tek tako dao nekoj sirotinji

Купијо би јену пластичну црну врећу, триста грама србске кобасце, пола леба, флајку вопса, дрину без филтера, две јабуке и кутију чачкалица.
Сео би у парк на клупу, ставио паре у врећу, направио сендвич, пијо вопс, испушијо цигару, ишчачко зубе, а онда би очо и све рокно на 20 година дорочим да добијем камару пара и после купим пола Менхетна и да пишам по сиротињи и да доведем амере до пропасти... Ето...

Coki, đe u Kremnima? Moju prodali šmrcika...