Prijava

u Poljsku il' Španiju

Htela bi da se preseliš iz ove rupe pune cigana u drugu rupu punu cigana? Odličan izbor lolo.

Jbg, da me želja mine. :D

Poljaci nisu cigani.

I tamo je isto sranje kao i ovde, nakotili su se svud majku im.

A i to što ka'eš. Jbg, đe god odem, pratiće me.

dok ne vidim barem deset posto hendikepiranih i zapošljenih u skupštini

.
Ovaj uslov je itekako ispunjen. Tamo je njih 100% na neki način hendikepirano!
Elem, spičk'o bih sve pa nek ide život!

Stavio bih na tiket..

ако би рецимо била награда као штои је и иначе око 300 сома евра, узо бих 50 сома отишо на кубу, ставио лежаљку до мора, завуко стопала у плићак, пустио неку мјузу, поред себе метно гајбицу пива, кутију пљуга и седео бих тако по цео дан и гледо у море, док не останем на нули. Остатак од 250 сома бих дао 100 сома мојима а 150 у добротворне сврхе. Уствари не, организовао бих неки дојајан концерт за те паре. Типа Рундека бих позво у Бг опет. Ето то би урадио

Ja bih uzeo samo 10 000 000 eura, ovo manje mi i ne deluje kao sedmica na lotou. Elem, kupio bih Vukajliju. obrisao Kosticu sve definicije, postavio seljaka veseljaka za admina i zakljucao sve teme osim JEBANJA, koje bi naravno ponovo bilo u aktivnim. Ostatak para na kurve, jebes stanove i cuda.

postavio seljaka veseljaka za admina

Ko ne bi.

Cek da dobijem, posle cemo lako :D

Пааа, купио бих стан за издавање. По могућству што скупљи, да би ми се отплатио за неких 50-60 година, па тек онда почео да доноси профит.

Платио бих место у управном одбору у некој од комуналних служби или скупштини, изгласао закон да сви чистачи улица и снега, возачи грталица и комунална полиција морају да буду одевени у костиме стормтрупера. Ја бих платио костиме, наравно. Туристичка атракција, што да не. Спровео бих жичару од гајбе до продавнице.

купио гајбу у неком од 20их блокова и наставио исто са животом, само би све сразмерно било напимпованије него сад

Sad sam raszmislio opet. U humanitarne svrhe ne dam ništa, rodbini bih dao kurac. Tačnije, dao bih kurac onima koje mi nisu rodbina, lolo. A rodbini onaj imaginarni.

I zvao bi Raspućin bend da mi pevaju

SLAĐE OD NARA, LEPŠE I OD VINA!

Ajde kad ste zapeli, evo vam:

7, 10, 13, 20, 27, 30, 33

Da se kladimo da će baš ovi biti izvučeni?

Svašta bih radio,ali svašta, sve bih potrošio, ne bih dulažem kintu u poslove i slično,samo bih trošio.

Hahaha, baš me čudi, za takvim imenom, lolo

Ja bih pitao Dzankija ako ima kakvu dojavu, pa sve dao na taj tiket!

Кућа, ауто, викендица.
Добар дио уложити у некретнине, а остатак у штек и лагано трошкарење.

ЕДИТ: И направим цркву ала - гала.