Prijava

Име теме. Елем, зашто свако ђубре органског порекла (не шут) смрди на онај исти, препознатљиви начин, небитно да ли је састављено од кора од банана, кора од сланине, јогурта, сира, остатака сарме, костију или чега већ? Озбиљно ме занима, није спем.

Не знам брате, вазда је и мене занимало. Ако неко зна нек нас просвијетли.

Zbog raspadanja organskih supstanci u njemu.

Ne seri, Mare? Nisam znao jebote, kakva genijalnost!

ma kurac smrdi isto
nema pojma
zači smeće u kom je npr ostatak kiselog kupusa
i smeće u kom su korice od npr kivija i banana ne može da srdi isto pa da ga jebeš
al da smrdi smrdi :DDD

Stvarno nemate pojma :)

Trule šljive ne smrde skoro uopšte a od trulog krompira opadaju dlačice iz nosa.

Немеш тај ђубар ође истоварат.

Ja lepo rekoh, al' ajde... U pravu je i klipsi ka dkaže da ne smrde pampersi za babu od 90 godina i kora od banane isto.

ostani đubre do kraja

Ne smrdi isto. Ne razumete se u smrad a serendate tu nešto!

Eclipse

ma kurac smrdi isto

па, ваља га опрати, с времена на време...

не знам, мени су смрадови увек различити...кисо купус у смећу се осећа на кисо купус, леш у смећу се осећа на леш у смећу...

Јебемуматер костја, ја осетим кад је нешто доминантно, али кад прођеш поред своје канте и поред контиша, исто здиба, онако реско, ал' у исто време одвратно, знаш на шта мислим?

Znam na šta misliš Mićko, Mare je u pravu. Skoro sam čitala da znoj smrdi jer "bakterije koje žive na našoj koži prde" pa ko bi ga znao...

I govno smrdi, al ne isto ono pijano posle šurnajes piva i ono nakon opstipacije ili suve 'rane.

Djubar smrdi. Wow!

и то што кажеш...кад боље размислим, на пример све канте смрде слично, с тим да се издваја у свакој неки посебни смрад, који је јачи од других....

Smrdi prosek. Kao kad pomesas celu paletu boja dobices ljubicasto, tako i smece kad pomesas dobijes klasika smrad.

Ја га пудеришем са пудер.

Najgore smrdi kad truli kora od pomorandze. Jednom me probudilo kolko je smrdelo, a kanta 5-6 metara od kreveta.

A kontejneri, leti na + 40, puni kora od lubenice? A?

zato što đubre ne zna za rasizam