Prijava

Jel ima neko koji beta-key viska ili moze da nabavi nekako? Jebem se sa tim sranjem celo vece ne mogu da ga nadjem nikako

Nećeš to da nađeš za veče, čekaju ljudi mesecima. Jes i da ja nekropostujem ovde, al tek sam sad vido ovo. Igram ja, trenutni nick ''Markiz od Radovnicu'', mada menjam ga često :P

Igram i ja. Nick "TheBloodMonkey". Jeste problem oko kljuceva, ali ja sam ga trazio odmah cim je izasla beta kao i moji drugovi i svako je dobio bar jedan do sad, neki od nas imaju po 2-3.

Треба змај комп да би се играло како треба, без спајкова и лага...

Nije istina.

Ladno nisam video temu. Samo da se upisem, kasnije cu da postujem.

Ео баш данас узимам стим од друга са дотом 2, само да је скинем још и то је то :)

Javite se onda za neki gejm, da nas se okupi malo vise, da se medjusobno isprijateljisemo, pa da plejamo ko pravi ljudovi!

koja vam je omiljena pozicija, tj. tip heroja? Ja najvise volim da igram sa genkerima tipa puck, queen of pain, chaos knight, butcher i cepam solo mid

Ајде ако хоћете одма обичну доту, ја цепам на ИЦЦУП, ал имами гарену :)
Невермор јебе.

Moji "omiljeni": Sven, Beastmaster, Chaos Knight. Znaci strenght meele. Volim da isprobavam razlicite kombinacije item builda.

Popizdeo sam jebeno. Sd mod, padnu mi spectre axe i neki support, ovi moji vec uzeli nevermora i geomancera reko ajde axe cu, ne treba nam jos jedan keri pa necu spektru.

Odem odmah u sumu na jungle, stackujem kampove, cim sam 2. lvl odem na mid da smaram sa drugom magijom da bi moj IDIOT od nevermora imao free farm. Ubijem ladno heroja na midu, odem na bottom uzmem double kill, opet u sumu, opet ubijem na midu i tako 12. minut moj skor 10 0 0........

Izgubimo partiju. Pregaze nas ljudi. Svi oko 20 lvl, nevermor 11. jebote. geo 15. A u kurac necu ni digram vise...

ко год игра нек ме дода на стеам
karalejic

igram samo staru ponekad i to Ai lolo, boli me kurac

droga, batalio sam na vreme srecom

Popizdeo sam jebeno. Sd mod, padnu mi spectre axe i neki support, ovi moji vec uzeli nevermora i geomancera reko ajde axe cu, ne treba nam jos jedan keri pa necu spektru.

Odem odmah u sumu na jungle, stackujem kampove, cim sam 2. lvl odem na mid da smaram sa drugom magijom da bi moj IDIOT od nevermora imao free farm. Ubijem ladno heroja na midu, odem na bottom uzmem double kill, opet u sumu, opet ubijem na midu i tako 12. minut moj skor 10 0 0........

Izgubimo partiju. Pregaze nas ljudi. Svi oko 20 lvl, nevermor 11. jebote. geo 15. A u kurac necu ni digram vise...

koji je bre ovo jezik upickumterinu o.O

nešto čak i razumem Kelte:)

Требао си ти спектру да узмеш .. ту зависиш сам од себе, боли те круац за тим, можеш сам да извучеш партију .. А и спектра је у неку руку тенкара ...

Јел ово бесплатно? Готивио сам у средњој Доту, боље ово него блеја са рибом ако је добила или недајбоже шопинговање..

Biće besplatno kad bude gotova, za sad je samo za one koji nadju beta ključ.

Требао си ти спектру да узмеш .. ту зависиш сам од себе, боли те круац за тим, можеш сам да извучеш партију .. А и спектра је у неку руку тенкара ...

Onda bi pucali i na pocetku i na kraju, jer on ne bi imao mogucnosti za 10-0 na pocetku sa spectrom kao sto je imao sa axom :D

A ovi ostali keriji bi svejedno ispusili kurac, dota je timska igra, ne mozes sam da dobijas