Reakcije

  1. Pa ipak, ukoliko je nešto napravljeno u vidu gif-a, to je napravljeno s razlogom. Ili je smešno ili je zanimljivo. Nije k'o fotografije, pa da svaka budala može u sekundi da škljocne.
    Tako da će sigurno biti zanimljivih stvari...

    misliš da neće biti debiliteta?
    na primjer neko uzne onaj gore gif s oprom i napiše: "DEBELA ČAMUGA XD XD"?

  2. ovo sos remac i ti a?

  3. Jes celte, još me boli oko.

  4. ovo sos remac i ti a?

    HAHAHA! jao, kad će opet da prorade?!

  5. misliš da neće biti debiliteta?
    na primjer neko uzne onaj gore gif s oprom i napiše: "DEBELA ČAMUGA XD XD"?

    Ne, ne, od gifova i neće biti (toliko). Ali retardiranih komentara naravno da će biti. Ih...

    ovo sos remac i ti a?

    Taj rad. :)

  6. Žemo jedan predlog..
    Da se samo vide odabrani gifovi, tako neće biti govana u najnovijim jer ih (logično) neće ni biti i neće biti spema..Moderator preleti na brzinu i vidi šta valja, ne verujem i da može da preljeva jer pola ove djece ne ume ni da nadje gifove na netu..

  7. Jes celte, još me boli oko.

    pa kad neces da dodjes na okupljanje da te upoznam.

    -ajde dube
    -neeecu, vruce mi

    uvece
    -ajde dube
    -neeecu, kasno mi

    nadam se da te zajebavaju ova dvojica sad.

  8. Не могу да листам целу тему, и извинте ако је већ било питање:

    Оће она празнина на профилу да се попуни оним причицама или шта је већ Каизен хтео да уводи са новом верзијом?

  9. ne potcenjujte neprijatelja.

  10. ne potcenjujte neprijatelja.

    mislim isto.
    ako ništa, znaju da guglaju "gif".
    a i to ko ne zna, brzo će naučiti.
    biće ovdje svega... ali, mi imamo nove moderatore! svježa krv!

  11. Celte, jebiga, obaveze, nisam mogao.

  12. Žemo jedan predlog..
    Da se samo vide odabrani gifovi, tako neće biti govana u najnovijim jer ih (logično) neće ni biti i neće biti spema..Moderator preleti na brzinu i vidi šta valja, ne verujem i da može da preljeva jer pola ove djece ne ume ni da nadje gifove na netu..

    sumnjam da ce biti drugacije od postera, jedino sto ce postojati rizik da ce se konstantno pojavljivati jedne te iste reakcije jer ce skidati od drugih i stavljati svoj komentar posto nece znati da nadju pa ce morati da se brise non-stop

  13. I da doda kaiz "omiljene reakcije" pored postera i defki, pošto sam ovu Facinu bacio u omiljene.
    Verovatno je već bilo to, ali ne da mi se sve čitati. :D

  14. Бра'о газда.

  15. znaci modovima je dozvoljeno ono sto nije autorima obicnim?

  16. Ne znam muss vreme će pokazati. I ne rekoh kajzenu za onaj okvir, ne vidim razlog da i ovde komentar bude dole kao i u posterima. Tako svi rade :)

  17. znaci modovima je dozvoljeno ono sto nije autorima obicnim?

    Normalno šta je tu čudno.Isto ko što je starijim autorima dozvoljeno da spemuju donekle dok novajlijama nije realno tako i treba da bude.
    Elem nadam se da je celt upravu što se tiče posterdzija

  18. Normalno šta je tu čudno.Isto ko što je starijim autorima dozvoljeno da spemuju donekle dok novajlijama nije realno tako i treba da bude.

    To je ok.
    Nek rade ono sto ne smeju obicni autori,koga briga.
    Ionako nece jebati.

  19. Meni su najjači ovi što misle da je ovde na snazi neka demokratija ili šta već.. AMAN

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.