Reakcije

  1. Meni je najjače što sam ja upravo otkrio gifove.

  2. pa kazem ti,koga boli uvo,nek tripuju autoritet,sta vec,ko da je bitno,ako njima ne smeta da transferisu blam,sto bi meni smetalo

  3. vec vidim pitanja na forumu.
    A DJE MOGU DA NADZEM REAKCIJE NA INTERNETU!? KUCAO SAM REAKCIJE I NISTA, KUCAO SAM I REACTIONS NA ENGLESKOM OPET NISTA :/

  4. Реакција постерџије на реакције реакцијаша након месец дана реакцијашења на Вуки
    http://vgresearcher.files.wordpress.com/2010/10/1262443128690.gif

  5. lemaja
    možte me jebat do prekosutra

    Khm, khm, pošto se niko ne javlja...

  6. lemaja
    možte me jebat do prekosutra

    Mozemo mi i duze lolololo

  7. Ja ću posle tebe Lukse. Ako oće još neko nek se javi pa da odradimo neku rendaljku na Lemaji.

  8. Taman Petre se skineš mrak

  9. Vi jebite, ja ću reagovati.

  10. nekao ovo bude lekcija svim devojkama - EVO ŠTA SE DOGODI KAD NEMAŠ REAKCIJE!

    već vidim novi slogan vuke - BUDI IN - NAPRAVI REAKCIJU!

  11. ja sad ulecem ovako u temu,al me interesuje kad ce se pusti ovo za obicnu sirotinju?

  12. sunshine
    Taman Petre se skineš mrak

    Šta ti je bijeljinska mraka, kako je pokupio zonfe po vašerima i poselima ;-)

  13. Da ponovim ono što sam već ranije rekao, reakcije su odlična i kreativna novina u razvoju sajta. Kaizen je pokušao da bude radikalniji i da napravi veći skok u napretku odjednom onom novom verzijom, ali taj put je uvek rizičan.
    Uglavnom, dok se promene dešavaju polako, a suština koja ljude dovodi i drži na sajtu ostaje ista one mogu biti samo nabolje.
    Sitna primedba koju imam odnosi se na raspored statistike na profilu. Delovalo bi kompaktnije da se one tri kocke sa brojevima definicija, postera i reakcija malo razmaknu, tako budu ravne sa ivicama kvadrata u kom je prosek, komentari itd.
    To je sitno, ali ružna je ona rupa, a ne mislim da bi valjalo bombardovati autore sa još novina ovog trenutka.

  14. Може ово, буде добрих фора, није лоша идеја док год се не дира у старо :)

  15. ma do jaja su reakcije, super je fora (iako će naravno klinci da sve totalno ujebu), al ja NIKAKO ne mogu da se pomirim sa nazivom! čuš! reakcije!

  16. bolje da su akcije

  17. У реду је, Лемајић, схватили смо. Понављаш се.
    Иди просветљуј женскадију на оној теми.

  18. Smorile su i pre nego što su se pojavile

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.