Reakcije

  1. Znate kako bih ja nazvao ovo.
    Reakcije
    to je moj prijedlog.

    I kako ćemo plagijate prepoznavati? Teško bogami.

  2. Upravo sam pojo burek pa dok mi hranljive materije dođu do mozga, hvala na ispravci. Evo imaš 100 ljudi takvih, 0.1%. Jel sad tačna matematika?
    Mada nije ni 100 al ajd

  3. сад је тачна :) Бурек уме дошамути лилоло :)

  4. Masan previše :)

  5. Kapiram ja šta ti oćeš da kažeš u pravu si u neku ruku,jel dok nisam napravio nalog 2 godine sam blejao na ovom sajtu i gledao postere,čitao definicije.
    Sad kad vidim našta liče posteri,šta se kači,kapiram da su ljudi mnogo prsli, ili su baš mladji,al opet možda nekom ne odgovara da radi definicije,pa neće imati dobar rank a u ovome se pronašao.Jednostavno treba više modova da se baci na postere da prati,ovde ima toliko ljudi koji su dugo i znaju dosta,nek im dodele mod pa nek paze.

  6. Molim kajzena da popravi onu rupu pored defki, postera i reakcija.
    Isto ko da u sobi fali komad nameštaja koji je tu blejao 20 godina a sad ga nema..

  7. Molim kajzena da popravi onu rupu pored defki, postera i reakcija.
    Isto ko da u sobi fali komad nameštaja koji je tu blejao 20 godina a sad ga nema..

    Xa xa slažem se,mnogo prazno izgleda.

  8. Iskreno, svako može da nakupi 1000 poena. Nije to toliko teško.

  9. Nisi upućen u situaciju, sve ima svoj razlog pa tako i posteri koji prolaze, da se radi čisto o kvalitetu onda bi ostajalo možda (MOŽDA) 30 postera u jednom danu.

  10. Jebote, dupli mi ladno mod. :) Čestitam dupli.

  11. E jebiga,meni je bolje 30 ali dobrih,ali ne odlučujem ja.Sredite to vi i admin pa šta bude,nadam se da će dobro ispasti. ;)

  12. Danke reme :)
    Svima koji su stalni posjetioci sajta i meni je bolje tih 30 dobrih nego 1000 svakakvih, ali ti članovi ne donose posjećenost, posjećenost dolazi od onih koji okače tih 1000 svakakvih. Kapiraš o čemu pričam? :)

  13. To sam odma skapirao,jebi ga jedino je to problem :) Gde je dobro tu je i loše. ;)

  14. Ox

    Kad ne možeš sam da smisliš nijednu ideju za sajt.

    Posted on 12. Feb, 2012 by Tarzanija Redakcija in Ženke

    GIF-ови про левел
    18. novembar 2011

    http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2011/08/seth_facepalm.gif

  15. kad nikako ne možeš da prihvatiš da nisi napravio jači sajt od vukajlije

    http://gifsoup.com/view/78995/blance-devastated-o.gif

  16. Jaj, jes' kul vama koji možete da učitate gif. Zavidim vam, matere mi moje, jebem ti ovakav internet, pu!

  17. Mala Vidra

    Jaj, jes' kul vama koji možete da učitate gif. Zavidim vam, matere mi moje, jebem ti ovakav internet, pu!

    http://gifs.gifbin.com/389198g6g60.gif

  18. Pazi, nije meni tako, vidim ja sliku, al' se ne pomjera. Jedino ako je ostavim jedno sat vremena da se izigra sa sobom, onda počne normalnom brzinom da ide. :))

  19. mala vidro, pa ti gledaš postere a ne reakcije

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.