Reakcije

  1. E, upravo je takav osjećaj. :D

  2. Ok. U test fazi samo autori sa preko 1000 poena od defincija ce moci da prave. Takodje unosi se URL umesto uploada da se ne bi sjebavao sajt. Javite ako bude problema.

  3. А зар неће доћи до проблема са урлом као што је дошло на теми са мемеима?

  4. Ne, zato sto ce biti na vukajlija serveru. Samo je input drugaciji.

  5. Аааааа, до јаја онда. Сад само нека добра душа да ме одбанује па да пробам...

  6. Ja stavljam url od jednog gif-a, ali neće.

    Kaizene, ubaci i "Omiljene reakcije" na profilu.

    I to što Pekki reče.

  7. Kaizene, ubaci i "Omiljene reakcije" na profilu.

  8. Loksi pa koji je URL

  9. Skontao sam sad šta je bio problem, nema frke. :)

  10. Ok. U test fazi samo autori sa preko 1000 poena od defincija ce moci da prave.

    Тако треба и да остане.

  11. ali ja ne mogu da ih pravim a imam preko soma poena XDD
    i jako je bitno xD

  12. Ja jebem kako pravim reakcije! Mnogo dobra stvar, ali ce i ona da dosadi kad tad.

  13. Још један начин за смањивање оцењивања дефиниција.

  14. Taчно. Није здраво колико се брзо добијају поени, а на дефиницијама ништа. Јебем ти неписмене посетиоце сајта.

  15. Odlična fora ovo sa gifovima, podržavam.

    Taчно. Није здраво колико се брзо добијају поени, а на дефиницијама ништа. Јебем ти неписмене посетиоце сајта.

    Ništa gore nego što je bilo. Odavno niko ne čita definicije.

  16. lepo sam ja rekla da sad defke mogu opusteno pod kljuc... a mene niko ne slusa...

  17. Defke su mogle pod kljuc jos pre 6 meseci.

  18. Имам осећај да је ово хватање за сламку, последњи вапај сајта да привуче још посетилаца. Очајнички покушај да на сајту опет почне нешто да се дешава, да опет почне да нешто буде занимљиво. Јебига, написано 550000 дефиниција, направљено 450000 постера, па људима све смор. Написах дефиницију пре неки дан, и са својих 155 пратилаца имам 30 оцена. Мислим, боли ме туки за оцене, али јеботе, јел могуће да људе тол'ко смара читање? Шта ради овол'ки народ овде по цео дан?

    Што се мене тиче, ове реакције ће полако да крену да смарају већ после месец дана, а за неколико месеци ће да буду на нивоу занимљивости као садашњи најновији постери. Било је кул док је било у теми и док су то правили људи са те теме. Ем што се није много правило, ем што није свако правио, па су били кул. Овако ће сад кад заживи сви редом да праве, па ће и тај део сајта личити на ругло.

    Па кад то смори, дај да уведемо посебне есејске дефиниције, па блогове, па мимове (мемове?) и тако у круг. Кад на крају све то буде сморило, дефиниције ће бити најмање битан део сајта, мада ми се чини да већ сад јесу.

  19. Ajde, ne budi tužan, Peki. Bar si bio moderator, pričaćeš unucima.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.