Reakcije

  1. Men' je sve u redu s ovim reakcijama, baš je sjajno da se mora imati 1000 poena da se one prave, (ja nemam te poene, a nisam ni zainteresovan za pravljenje reaqkcija) jer njih prave najbolji likovi sa sajta, pa moraju da budu dobre. Jbt, nikad nisam ni na šta ovoliko pluseva ostavio, kako je dobro...Reakcije su odlična ideja, ne smije se dopustiti da propadne zbog jebene nafurane klinčadije, hence, granica od 1000 poena je baš savršena- ni manje, ni više.

  2. ja sam se u svojim vukajlijaskim danima uglavnom fokusirao na postere i nije mi lose islo,ali bilo bi cool kada bi i mi "posterasi" mogli da napravimo koju reakciju jer kapiram da imam kreativnosti za takvo nesto...na posterima sam uglavnom to ispoljavao ali reakcije mi se cine kao prava stvar...jbg,do tad cu da sickam na defkama pa koliko dobijem...800 to go ;)

  3. Da kažem koju.
    1. Ostaviti 1000 poena a uvesti isto i za postere!
    2. Uvedite ponovo definicije dana, pa da vidite kako se ocenjuje. A i ne samo to, nego bi ljudi bolje pisali, pošto vidim da ove odabrane polako presušuju, ako ćemo iskreno.

  4. @улезацвење на тебе креативног долазе 10 говнара који само постављају ђубар форе ала иван ивановић, овако се бар изкристалише, и зна се да ће ђубар бити мањи. реално свако мало креативнији може накупити 1000.

  5. Дај бре јел може помоћ? Отишао сам на сајт форумгифс и нашао гиф за своју реакцију али који год линк да копирам овде на Вуку пише морате унети УРЛ.

  6. Desni klik, copy image URL ... Ne link

  7. Da kažem koju.
    1. Ostaviti 1000 poena a uvesti isto i za postere!
    2. Uvedite ponovo definicije dana, pa da vidite kako se ocenjuje. A i ne samo to, nego bi ljudi bolje pisali, pošto vidim da ove odabrane polako presušuju, ako ćemo iskreno.

  8. Да. Али ја кад кликнем на ту слику избацује одма хтмл и ббКОД.

  9. u html tabu ti pise nesto src="http://lbla.lbla.lbla.gif", to je link

  10. @fck imas poentu,vidim da je s tom namerom stavljeno i podrzavam...jbg,ko mi je kriv...
    jbga onda ja nisam toliko kreativan,mislim u tom smislu,lose mi ide,mozes videti :)

  11. 1. Ostaviti 1000 poena a uvesti isto i za postere!

    Pa naravno , tebi puče kurčina. Imaš 'iljadu i sto definicija , pa da si za svaku dobio po jedan plus opet mi mogao da kačiš reakcicije ( koje su golo govno )
    Gazda
    Koliko je znam , vuka je prvobitno bila rečnik slenga. Prvo si uveo ova govna od postera i privukao sve fejzbukaše na sajt a sad si došao na ideju da napraviš ovo govno.

    Ironija je kad na sajt krene da sere onaj koji ga je napravio.

  12. @улезацвење још двадесетак дефки и улазиш, верујем да ово ограничење може имати само позитиван ефекат на писање.

  13. Ја сам распуцан на свим пољима. Мени свеједно- правим дефке, постере и сад реакције.Мада ме зезају.Покушао сам и ово после срц неће ни то,на десном клику не видим ни копи урл,а јуче сам само прекопирао из адрес бара и радило...

  14. Šerloče šta hoćeš ti? ionako ne praviš postere eto 4,5 meseci si na sajtu. Ja sam hiljadu poena skupio za 10 dana, ne hvalim se nego tako je ispalo. Uostalom što više razmišljam sve više sam pri svom stavu, jbg, ovo je sajt za definicije, kad doprineseš sajtu definicijama, posle možeš da uživaš u ostalim opcijama a ne
    "BRATE KAKO SMEŠNA SLIKA SAD ĆU DA POSTAVIM NA VUKAJLIJU"
    "HAHAHAHAHHA KAKO SI ISPAO NA ČETU, SAD ĆU DA NAPRAVIM POSTER NA VUKAJLIJI"
    I onda neka debilčina, da DEBILČINA kreira sajt koji je treći najpopularniji u Srbiji. Ne ide.

    *nisu svi debilčine ali mnogi jesu, da se razumemo

  15. *nisu svi debilčine ali mnogi jesu, da se razumemo

    Моронко и ја смо предводници. Много нас је ал смо говна! :)

  16. Ja mislim da to i nije baš korektno. Pre su se mnogo lakše dobijali "plusevi", što znači da danas moraš da pišeš što više makar i prosečnih definicija, da bi nakupio 1 000 poena. A to ne bi trebao da bude cilj sajta.
    Kvalitet, a ne kvantitet.
    Mnogo je teško bez većeg broja pratilaca pregurati nekih 40 glasova za definiciju.

  17. Potpis za ovo Strajino.

  18. Šerloče šta hoćeš ti?

    Da jebem.

    ionako ne praviš postere eto 4,5 meseci si na sajtu.

    Ne pravim prosere jer su za ljude sa gejbuka. Ja sam duže na sajtu , al' mi prvi nalog banovan na nekoliko milenijuma. Valjda sam stisnuo opciju "automacki me prijavi sledeći put" u kabinetu informatike , kacam bio kreten lolololo.

    , ovo je sajt za definicije, kad doprineseš sajtu definicijama, posle možeš da uživaš u ostalim opcijama a ne

    Brate. Ti si 'davno registrovan , pisao si u vremenima kad se gomila pluseva dobijala za sve i svašta. Cijenim te ka autora , naravo , nisi sa dz prvi , al' ja imam malo pratioca i rijetko pišem. Mislim da imam dobrih defki , al' slabo ko obrati pažnju na njih.

    Mada me i boli kurac. Sve je zezanje Strajo.

    Loksi
    Potpis za ovo Strajino.

    Pa ti samo to i znaš. Da potpisuješ.

    Mnogo je teško bez većeg broja pratilaca pregurati nekih 40 glasova za definiciju.

    Pa što bi rek'o Loksi , Potpisujem !

  19. Ok Šerloče.
    (Osećam se kao Votson sad :D )
    Inače, nemam baš pregršt ideja i vremena sad, ali mi dođe da napravim dupli samo da vam pokažem da za mesec dana lagano može da se skupi hiljadu poena, potpisujem.

  20. ali mi dođe da napravim dupli samo da vam pokažem da za mesec dana lagano može da se skupi hiljadu poena,

    Pa naravno ti pišeš super i pišeš u enromnim količinama , defke teku ko Dunav. Ja pišem rijetko , rekoh ti , ja sam tu da se zajebavam a ne da se kurčim defkama.
    Meni je vuka omiljeni sajt , i žao mi da gledam kako propada. Samo to.

    EDIT

    Dobro moj Votsone ;)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.