Reakcije

  1. Mora im se ipak omogućiti da prave definicije sa naslovom tipa: piiiip moderatorske.
    Bez toga bi bilo dosadno :)

    Ma jok bre, posto ne budu mogli da pisu defke i prave postere (a ni reakcije),nece imati razloga da psuju moderatore.
    A i vako se vuka vrti oko 100 autora , tako svima ostalima slobodno moze da se zabrani sve ostalo.

  2. de de, nije bas toliko strasno da se zabranjuje, ali je generalno zdravije za novajliju da se uci i dokazuje kroz definicije pre nego sto pravi poster, iz jednostavnog razloga sto je losa definicija upadljivija od loseg postera, i zauzima npr ovoliko prostora:





    dok poster zauzima ovoliko:

    **

    kapirate?

  3. a i za definiciju, ko ne ume da bude duhovit ce odustati, a za poster nece.

    e sad kako bi ovo uticalo na posetu pojma nemam, al lupam eto.

  4. Samo nek se prekine sa internim forama moderatora i sve je ok. Pa nek i samo 1 pise sav sadrzaj :D

  5. Celte, možda sajt treba da promeni ime, da se skine ona odrednica rečnik slenga?

    Meni se ne sviđa ta logika, pošto zauzima malo mesta onda može da se "istovara" đubreta kol'ko hoćeš.

  6. Reservoir dog
    Celte, možda sajt treba da promeni ime, da se skine ona odrednica rečnik slenga?

    Meni se ne sviđa ta logika, pošto zauzima malo mesta onda može da se "istovara" đubreta kol'ko hoćeš.

    "Rečnik slenga i svačega". Doda se nova opcija: "sleng" pored postojećih definicije, posteri i reakcije. Vredni članovi i moderatori klasifikuju šta je pravi sleng i to se prebacuje u novu opciju, a ostalo ostaju definicije.

  7. celt

    a i za definiciju, ko ne ume da bude duhovit ce odustati, a za poster nece.

    I da, mislim da duhovitost nije neophodan uslov, bar nije tako izvorno zamišljeno.
    Mislim da ništa ne fali edukativnim definicijama, ili definicijama tipa: Tekma => utakmica

    Kada je duhovito, to je čist bonus.

  8. I da, mislim da duhovitost nije neophodan uslov, bar nije tako izvorno zamišljeno.
    Mislim da ništa ne fali edukativnim definicijama, ili definicijama tipa: Tekma => utakmica

    Kada je duhovito, to je čist bonus.

    +1

  9. Zanimljivo, iskreno, ne pravi mi se, tako da je zbrana ok, kiselo grožđe... Vidim, ovde se zasitili postera, a defke su im vrh a opet im tu nešto ne štima... Ocenjujte, majka mu stara!

  10. Ja samo gledam kako se definicije sve manje i manje ocenjuju,par osoba čita, neko i ne oceni i to je to.Samo posteri,a broj definicija se povećava jer se bore za poene da bi radili reakcije.

  11. Imam samo jedno pitanje u vezi reakcija: Gde mogu videti svoje omiljene reakcije?

  12. redpro45
    Imam samo jedno pitanje u vezi reakcija: Gde mogu videti svoje omiljene reakcije?

    Možeš ih videti u budućnosti - čim bude dodata opcija :P

  13. To treba kaizen da napravi, da ubaci u profil, malo se strpimo i eto gaaa :)

  14. kaizen

    Za sada su vrlo kvalitetne, toliko dobre da verovatno neću spuštati za ove ispod 1000 :)

    Све се то слажем али да се и нама неповлашћенима да барем 2 реакције дневно, овако су реакције приватно игралиште модова и ктитора а ми остали гледамо кроз решетке ограде, љубоморан сам!

  15. Све се то слажем али да се и нама неповлашћенима да барем 2 реакције дневно

    Ma ništa manje nego dve dnevno :)
    Prepuna kapa i da bude jedna dvodnevno.

  16. Treba jos samo ograniciti modove i ktitore na 2-3 dnevno i to bi bilo to

  17. Treba jos samo ograniciti modove i ktitore na 2-3 dnevno i to bi bilo to

    http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2012/01/hangover.gif

  18. Ја немам 200 ђунти, а имам идеја. Гушите моју креативност децхко!

  19. Reakcije nisu deo sajta koji me zanima ali mislim da bi trebalo omogućiti jednom nedeljno i autorima sa manje od hiljadu poena da objave neku reakciju. Ko zloupotrebi, mož' da dobije onu voćku, da se sajt malo filtrira.

  20. Reakcije nisu deo sajta koji me zanima ali mislim da bi trebalo omogućiti jednom nedeljno i autorima sa manje od hiljadu poena da objave neku reakciju. Ko zloupotrebi, mož' da dobije onu voćku, da se sajt malo filtrira.

    Ni mene isto ne zanima,možda bi okačio par komada ako i toliko.A ako dozvole da ostali mogu manje da kače lupam jednu u 24 sata ili u 48 sati to bi bilo extra imas vremena da smisliš nešto kvalitetno, a i modovi neće imati posla da gledaju navale sranja.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.