Prijava

Elem, pošto transfer blama gubi smisao kačenjem stvari koje nisu transfer i koje su jednostavno glupe, otvaram ovu temu. Svi mi znamo šta predstavlja Facina kifla. Faca ju je darovao kao nagradu za najgluplji post, najveću izrečenu glupost i ostalo, ali stvari koje nisu prelazile granicu transfera blama. Znači, sve ono što pročitate, a glupo je i čini vas glupljim nego što jeste, a opet vas nije sramota što ste to pročitali.

U suštini, najbolje da Faca postavi standarde, beše to vrhunska zajebancija.

Elem, autorima ispod 737. mesta zabranjeno postovanje na ovoj temi. (U stvari mogu da postuju uz dozvolu nadležnog moda).

Spem stop.

EDIT: Nek' neko nađe sliku kifle, pošto sam sa moba, pa nisam u mogućnosti da se igram sa tim, nek' je ubaci u prvi post i to je to. Ak', smatrate da je tema nepotrebna lokujte je. Ali bi bilo lepše da je ostavite. Ak' krene u pogrešnom pravcu lokujte je. Ako kifla zbog nje postane lejm, lokujte je.

http://www.pekarasunce.com/images/Peciva/Kifla.jpg

oce sad neko da zaključa ako sam ja stavila kiflu?

(edit: uz dužno izvinjenje Faci)

Merci ubola suštinu teme! Tema za kiflu!

super, aj se sad samobanuj za spemovanje foruma.

Pogledaj desno. Od svih jebenih tema, ni jedna jedina nema smisla. Forum je odavno mrtav. Samo bacamo lopate preko njega.

Ljudi su izašli iz kuće. :)

ou jea... sad kao treba da bude ok sto si ti dodao jos jednu lopatu...
kad svi bacaju smeće po ulici, sto i ja da ne bacim, ta neka logika, jel?

Према Јовичићометру (количини запањујуће смислених и цивилизованих тема отворених на форуму у току недеље), форум је мртав. Тако да само напред, кифла је супер.

kad svi bacaju smeće po ulici, sto i ja da ne bacim, ta neka logika, jel?

Poređenje nije na mestu.

Elem, autorima ispod 737. mesta zabranjeno postovanje na ovoj temi.

Налазим да је ова клаузула крајње дискриминаторна према нама испод позициониранима.

Налазим да је ова клаузула крајње дискриминаторна према нама испод позициониранима.

Žali se Ujedinjenim nacijama. Jedini način za očuvanje teme je ta klauzula.

kiflu za cijeli forum isveupickumaterinu!