Prijava

Meni jeste. Otuda otvaram ovu temu da svi revoltirani izraze svoj jad i čemer. Naravno, ponašajte se i ne širite mržnju, budite kritični i samokritični. Volim vas sve.

Evo prvog konstruktivnog predloga i lepe želje za mene. Hvala.
P.S. Nudiš svoj, ili?

:) pridružujem se. Dosadilo je.

Sladak neki dečko. Oš mi središ za njega? Vidim poznaješ ga, družite se.

Izuzev GM-a i mene, svi dosad koji su postovali na ovu temu se pederi.

Stvarno? I šta je tu loše?

Ništa ništa, ako ne voliš da pušiš kurac i da te neko jebe u šupak.

Ja volim. Koja je onda poenta tvog posta? Nisi konstruktivan. Pretvori se u gumicu i briši.

sredio sam vam dejt pederu. u nedelju, crnotravska bb.

Vidimo se tamo. Nadam se da ćeš uspeti da i ti dodješ, naći ćeš vremena valjda posle parade?

necu moci. tad muzem krave. al zelim tebi i momi svu srecu.

Meni nije dosadilo, jer ne treba da se cuti o cinjenici da onaj procenat egocentricnih pedercina hoce da propagira svoju opredeljenost kao normalnu i namece svoje devijacije kao tekve.
Mislim da takvim pederima koji to rade treba u svakom smislu jebati mater (ili u zavisnosti od licnih preferencija oca) ;)
Salu na stranu, nadam se da ce da pucaju lobanje u Nedelju.

Kako su se samo na forumu B92 lepo raspricali o ovoj temi... Jedan njihov junak kao ima prijatelje u inostranstvu, neke bajkere koji su stigli u Srbiju i videli sliku vodje Obraza. Kazu jedva cekaju nedelju da pretuku protivnike parade i tvrde da iduce godine nece biti protivnika parade zbog povreda koje ce im naneti. Lepo je sto hrabre sami sebe...

Jedan moj ortak voli da kaze kada se spominje ta njihova parada i moguce batine koje ce dobiti, sledece: "Sta? Pa oni zemljaci hoce da ih biju. Provociraju batine namerno. Mislim da su ucesnici te parade onaj deo sado-mazo gej populacije"
Mislim da delimicno ima pravo

Meni nije dosadilo, baš mi je zanimljivo. Bolje da pričamo o problemima nego da ih rešavamo motikama, zar ne? A možda je ovaj Bušidov ortak stvarno čovek u pravu...

Bushido, ja rekoh bez mržnje i da se ponaša ovde. Jebanje majke, pretnje pucanjem lobanjem i sl. stvari su protivustavne i kažnjive zakonom. Još kad bi se poštovao.

Hari, nema tu podele na vaše manijake, naše, vaši pretukli naše i sl. Samo postoje ljudi koji bi se tukli i ubijali druge (makar bili i pederi) i oni koji se mirno i dostojanstveno bore za svoja prava (makar bili i str8).

Paz'te situaciju:
Ranka Panića žandarmerija pretukla na smrt 29og jula '08
Prošlo je više od godinu dana od tada... šta se deslio!? NIŠTA!
Ne daj bože da padne krv na toj paradi!
Pola srbije će završiti u zatvoru!!!
Da li vam to nešto kazuje?
Ma, uostalom, živi bili pa videli!!!

Ja sam trenutno samo za jednu stvar, a to je da se izbriše ova pederska tema od Pedera.