Prijava

Овако, сад читам нешто ПиСи Прес, и видех чланак везан за покретање Андроид оперативног система са вашег рачунара. Наравно, знамо сви да су Андроидови оперативни системи тренутно најјачи које можете наћи на мобилним телефонима, а од сада можете да га користите и на вашем ПЦ-у.

Елем, чини ми се да је овај оперативни систем креирала група независних програмера, бесплатан је и како кажу, квалитетан.

Да ли је неко користио исти? И да ли би пренео утиске о овом новом оперативном систему. Ако нисте, можете га скинути са http://www.android-x86.org/download
Ако имате нетбук, имате посебну инсталацију за њега, као и за неке остале зајебанције. Е сад ако хоћете да га инсталирате на обичном десктоп рачунару скините ову верзију: android-x86-2.2-generic.iso

Елем, како сам чуо, перфектно брзо ради. Једина мана је што немам појма колико је компатибилан са правим Андроидом. Али то и планирам да тестирам.

More l' se dota i kanter igrati na njemu? Ako more onda valja

Pa ako je android zasnovan na linux kernelu, onda mu to dodje samo jos jedan distro

Probao sam na nekom kršu čisto da vidim, ne možeš bog zna šta da radiš na njemu trenutno, pointless.