Prijava

Ево, шоми, ја бих те радо удаљио са форума, превише смараш усиљеном духовитошћу. Јел добар критеријум?

Доне брате, ајде се сконцентриши па пробај поново. Дакле, не удаљавање са форума већ са конкретне теме. Начи ако тако негде сморим, онда ме гагују са теме и ту не могу више да постујем. Евентуално, отворим тему "Што сте ме гаговали пичке модераторске" ако сам ретардирани пубертетлија...

meni se ne svidja prijedor, ali mi je bilo super recimo nekad kad su MarijanaP i Shiva i tako neki moderatori citali redovno forum i brisali spemovanje.
cini mi se da je tad forum bio mnogo uredniji, mada je bilo i manje smece tema...

a cini mi se da su bili i jasniji kriterijumi za postovanje po forumu... sad svaka budala moze da otvori temu, "mrzi ga da gleda da li vec postoji, pa ako neko zna da postoji, nek je moderatori slobodno zakljucaju"...

Тотално кул приједор, има доста људи који смарају а и доста модова чији критеријум и треба да буде пресудан у сваком конкретном случају СМОРА, тј. њихова слободна процена.

Само Милице нема.

Može stoka da se nauči.. Eno vidiš kako svi fino na svaka 3 dana predlažemo defke..
Mada realno me boli kurac ko postavlja na temi "Sta slusate trenutno" ili ko se jadikuje.. Nek kuka na svakih po sata ako oće..
Ne vidim razloga da neko bude odstranjen sa teme jer spemuje. Banuješ ga vozdra.