Prijava

Al sada proviziju naplacujem 50% od uloga a od dobitka 0%. Bilo bi obrnuto da znas da igras jbg

Pa neka otvori nalog na ps pa mu pošali direktno sa naloga na nalog, pa neka ti on uplati postnetom, mislim da postoji ta opcija na ps, na osmicama znam da ima.

Shomy druze dragi

Znaci idem na onaj link sto si postavio za 888 poker i dobijam 8$ free a i ti neke novcanice?

Jel mogu tih pocetnih 8$ odma da se unovce. Amerika sigurno nema razvijenu regulativu za takve stvari,napravicu 10 profila na 10 dzimejla - 80$. Meni dosta

Ma radili smo to Šomi, ja uplaćivao njemu pa mi on slao na moj nalog. Al ne mogu da ga cimam uvek.

A i tad sam izgubio jer me pseto gledao pa sam imao imperativ pobede.

E kad se setim kad je pezos govorio shomyju23- shomy malinar je mislio da moze da ode u ameriku i uzima na doniranje sperme 10000e bez da mrda kurcen -to su bila vremena.

Moze somi, naravno. Al ocu da mu naplatim proviziju jer sam govno

2 dame u ruci, ceo sto fold pre nego li je izvucena i jedna karta mrtva kakav je ovo kurac jebeni

Ne umeš da zadržiš žene grubijanu

Shomy druze dragi

Znaci idem na onaj link sto si postavio za 888 poker i dobijam 8$ free a i ti neke novcanice?

Hej hej salence O/
Tako je prijatelju, dobijas 8$ i tikete neke za turnire. Ja dobijam kurac lolo...dobicu tek kad uplatis prvi depozit, mada je i to pitanje.

Vazi druze bice i depozita i lepij zelenih novcanica za tebe
Posle cu se pozabaviti sa time da vidim kako je i sta

Pozdravljam druze dobri

Kad uplaćujete prvi depozit tražite bonus kodove na njihovim zvaničnim sajtovima. Kad sam uplaćivao prvi put na 888, uplatio sam 30e, dobio još 30e bonusa i plus neke tikete ljubazne.

A kad dobijem ovih 8 dolara, kad mogu da podignem pare?
Mogu fazon da budem klosarcic i podignem tih 8 ili moram prvo da ih zaradim?

mimi igras li mikro milione poceli su juce

To nikad ne može. Moraš da napraviš kintu od tih 8$ tj da ih obrneš pa tek onda možeš da podigneš.

Teško da možeš dizati 8$, mislim da ne postoji poker soba koja dozvoljava withdrawal ispod 10$. A i nemoj da se seljačiš jbg, to je 900din xd

Ne igram brt ništa do petka, nemam vremena sad, a volim da jebem botine odmoran.

A to ti kaem necu da sam klosarcic da dizem 900 don

Pa ne bi baš rekao da "to ti kažeš neću da budem klošarčić", pre bi rekao na osnovu ne preterano kriptične rečenice "kad mogu da dignem pare" da si imao nameru da ih digneš.