Prijava

Igra za koju sam nedavno čuo od drugara, skino i oduševio se.
Da li ste igrali i kakvi su vam utisci ako jeste? Ako niste, ja toplo preporučujem.

Da preletim nabrzinu - igrica je u 2D, crno-bela i jebeno zanimljiva. Glavni i jedini lik (osim par likova koji se pojavljuju na par sekundi) je dečak koji se budi u šumi i kreće tamo gde ga put vodi. Nailazi na razne zamke i prepreke koje su na početku jednostavne, al posle treba bome dobro izudarat glavu kako ih preći.
Evo tizer trejler, da vidite o čemu laprdam.

http://www.youtube.com/watch?v=Y4HSyVXKYz8

Preporučujem da, ako će neko igrati, ne gleda ove duže trejlere jer se vidi kako preći neke od prepreka, a onda nije fora jebiga.

EDIT: Link za down
http://www.bimapraze.com/2011/08/limbo-full-download.html
(ako pri pokretanju traži d3dx9_43.dll, apdejtuj Directx)

Daj link, mada mi ovako izgleda kao neka amaterska igrica.

Ene stavio sam u prvi post.

Jesi presao? Ja stigao do nekog dela gde prekidacem menjas smer gravitacije, ali nisam skontao gde da ostavim kutiju za prelaz, pa me smorilo i stoji tu.

Inace, igrica je solidna i originalna.

Igrica je odlična, privukla me je jer je toliko drugačija od svega što sam igrao. Taj neki alternativni, andergraund stil cele igrice me je oduševio.

Jesi presao?

Jesam, nisam se odlepio od kompa dok nisam prešo.

Ja stigao do nekog dela gde prekidacem menjas smer gravitacije, ali nisam skontao gde da ostavim kutiju za prelaz

Taj je baš zajeban, jedan od onih na kojima sam se baš pomučio. Ako oćeš hint - moraš još jednu kutiju da nađeš.

Hfala za hint, sad mozda i predjem.

za kolko se premota?

Nije puno velika (iako je jos nisam presao), fora je gustirati i razvuci igricu.

igica može mislim za 3 sata da se obrne. bar toliko sam ja, uz pauzice naravno.

Da se upišem, kasnije vam javim kako sam prošao i koje je moje mišljenje :))

jbt, dal ste mogli matoriju igru da nađete. budite aktuelniji malo, blamirate internet :D

Ajde ti predlozi neku, Surovi?

Može neko da mi postavi link da skinem pasvord za krek?

Postavio sam u prvom postu link za download, ne treba ti nikakav pass.

Predjoh malopre, posle one zackoljice gde je Kalash dao hint, ima samo jos 1 problematican deo, a brzo je kraj. Da me ne zajebava net, mozda je ne bih jos uvek presao, ovako sam bio prinudjen da igram nesto offline.

Je l si siguran da ne treba krek? Kad je instaliram i podjem da udjem piše mi: ''This application has failed to star because d3dx9_43.dll was not found.''

Je l si siguran da ne treba krek?

Јашта да је сигуран , бачи дрогу ђаволи је попили.

Скинуо, сутра ћу почети :Д

Snoop, probaj da apdejtuješ directx, moguće i da si ga dobio s igrom, verovatno u folderu redist, support ili slično.