Prijava

Nikad ne bih promijenio pol. Baš volem što sam muško.

+1

Никада не бих јебо Шабана Шаулића, то важи откако је престао да носи перику. Ако би је опет ставио бих га клепио.

Никад не бих могао да тражим парамецијума голим оком по прашњавој земљи. Вероватно га никад не бих нашао...

Никад не бих пишао у посуду за поливање матораца у маторачким домовима...

Никад не бих могао а да се не насмејем на пују шотка!
http://vukajlija.com/forum/teme/41122-puyo-shotka?strana=1

Nikad ne bih mogao da koljem životinje. Ni ljude, jel'te :)

Али Пују бих и по'ео! лололо

Ni ja. Ja ih davim golim rukama, ne volim krv.

ne bi mogla nikad biti sa nekim starijim muškarcem ni za šta na ovom svijetu, ne kontam ribe koje to mogu... eto npr

Za sve ove što ne bi mogli da ubiju životinju.
Imam brata koji je jedno vreme bio vegetarijanac, zalagao se za fino ophođenje prema životinjama, bla, bla, bla...
I onda mu je zafalilo para, hteo je da kupi motor. Otišao je kod komšije koji se bavi klanjem i pečenjem prasića za Božić, Uskrs, slave, ne bi li zaradio koji dinar, i roknuo 70 prasića odjednom :)
Zaradio je 4000 dinara.

taj miroslav, ko iz saw-a

Ne bih mogao da navijam za Barsu mrvtu i njene istetovirane ciganske midžete!

Никад не бих могао сам себи да отфикарим главу. Јеби га, прирастао сам себи за срце.

Ne bih mogao da navijam za Barsu mrvtu i njene istetovirane ciganske midžete!

+1

Nikad ne bih promijenio pol. Baš volem što sam muško.

+1

Ne bi se slikao sa Karelušom za plus beskonačno evra. Osim ako se ne slikam nad njenim telom gde je gazim jednom nogom s puškom u ruci.

Никад не бих могао сам себи да отфикарим главу. Јеби га, прирастао сам себи за срце.

А замисли отфикариш себи главу и неко ти да милион евра. Шта би радио с тол'ким парама? :Д

А замисли отфикариш себи главу и неко ти да милион евра. Шта би радио с тол'ким парама? :Д

Ја ћу да пробам! Шта је најгоре што може да се деси... :кљкљкљ отфик главе књкњкњ:

Онда лепо узмеш паре, све ово пошаљеш у курац и одеш на Јамајку. :Д