Prijava

Uopste me ne dotice misljenje VIRTUELNIH ljudi!
Razocarana sam samo zbog cinjenice da je vecina zamenila stvaran zivot sa virtuelnim!
To me najvise pogadja!

"Domina
pre 9 minuta

Uopste me ne dotice misljenje VIRTUELNIH ljudi!
Razocarana sam samo zbog cinjenice da je vecina zamenila stvaran zivot sa virtuelnim!
To me najvise pogadja!"

Pogadja te isto sto i njih: Virtuelni zivot. Snap out of it. Zajebavaj se, pusti ih. Ako te shvate i krenu za tobom, jos bolje. Ako ne, nema svrhe da se nerviras, to je do njih, a ne do tebe.

Nisam htala ništa da kažem, samo da se javim da sam tu.

Meni je samo krivo što su u celu ovu priču uvukli i ujka vanju, na početku, kada ja znam da je čovek usred nekog velikog posla i da zato ne može da bude redovno na sajtu, a ne zato što ga je neko oterao.
Ne dirajte ujku, i ne uplićite ga u svoje intrige, on je najcool matorac koga sam ikada imala sreću da sretnem.
Eto, rekla sam, sad mi je lakše.

@мали прсте

Лепо ти рекох да закључаш:)), још након другог поста, али....ко зна за шта је све ово добро...

Ljudi,smrtnici,zaključajte ovu temu.
Ako i ne zaključate,samo pogledajte kakav je divan dan napolju,zamislite da ste vani ako ste pored kompa,nađite neku sliku lepog vremena na google.

Jao, jao kako su tihi oni koji su bili najglasniji kada je trebalo pljuvati po JTU i Artemidi... Veoma interesantno.

--Meni je samo krivo što su u celu ovu priču uvukli i ujka vanju, na početku, kada ja znam da je čovek usred nekog velikog posla i da zato ne može da bude redovno na sajtu, a ne zato što ga je neko oterao.
Ne dirajte ujku, i ne uplićite ga u svoje intrige, on je najcool matorac koga sam ikada imala sreću da sretnem.--

Јесте Вања најкул маторац, али ипак морам да те исправим. Истина је да је отишао зато што му се огадио сајт, не због посла.

(EDIT Mali Prst)

Proslo je pet dana i od onoga kome je upuceno ovo pismo ni lane ni da pisne iako je za to vreme bio na sajtu. Pustio vas je da se opet delite u tabore i glozite. Pustio je da ga brani devojcica od sedamnaest godina. Imamo mi u mom kraju naziv za takve koji su hrabri samo u gomili... ali neka sad. Zakljucacu temu da se vi ostali ne bi trvili medu sobom.

http://img198.imageshack.us/img198/5760/msngu.jpg

I da, Jelena Tihi Ubica mozda nema dovoljnu kolicinu testosterona ali bar ima muda!