Prijava

Kolege... Kad smo već tu, red bi bilo da se upoznamo!
Ja sam Ivan, studiram u Beogradu... Druga sam godina, ponosim se svojom profesijom, ne volim novi zakon o školarini i stepenice na patologiji...

Hi, Ivan! Ja sam Dragana, završila sam taj isti fakultet i sad ću da se jebem za pare :). Šalim se... Evo, spremam stručni :)

o_O
WoW... osećam se inferiorno! Ali dobro, drago mi je znati, da imam stariju koleginicu, za po neki savet!
Sigurno znaš još nekog od ''naših'', uputi ih, da svrate ovamo po nekad. :)

I počelo je raslojavanje po profesijama...osećam se pomalo krivim;)

Nemoj da zezaš, nema ovo veze sa raslojavanjem, Kaizen je to izričito zabranio! Napravio sam malo mestašce, da bi se bolje upoznao sa kolegama, sa kojima imam, pored faxa, još nešto zajedničko...

Naravno da zezam...nije loše znati ko je ko:) Kad budem počeo da skrećem od učenja (ako već nisam i počeo), znam kome da se obratim...

ja mogu biti pravnik, mogu biti doktor, mogu biti bilo šta, za vas <3

Хај... Целт?

Haj doktor Nik.

e sada.. razjasnite mi nešto.

da li je ovo vaš kutak za kafenisanje ili vaš kutak za lečenje drugih članova? :)

Може се преуређивати по потреби...

Doktori su već dovoljno upadljivi.

heheheehe i ovo postoji xD
Hi I am Boxy and I'm an alcoholic... xD

E pa ja sam Borko i upravo završih prvu godinu... Konačno :))))
A stepenicama na patologiji sam samo jedan put imao priliku da se penjem, na uvodnom času :D

Aaaajde nek živne malo tema :D

Aaaaaaaaa!!!! Stepenice na patologiji!!! Na njih sam potpuno zaboravila! Pela sam se punih 5 godina i to do poslednjeg sprata!!! Nikad nisam bila u boljoj formi! :)))

Солидна бампчина због степеница.

Саша Плећевић - Доктор Филгуд
http://www.savremenazena.rs/wp-content/uploads/2011/03/filgud-204x300.jpg
Једини доктор ког ја признајем.

Саша Плећевић - "Џорџ Клуни у улози љекара у оној серији ЕР" за сиротињу.