Prijava

neka razum preovlada, ljudi

Na kraju će se ispostaviti da smo svi Smarkovi dupli.

Ја заборавих на мусашија који има 6 метара... кхм... не чујееееееееем

Ajde pičke, na trošarini za pola sata.

Ja sam pacifista, ali mogu čoveka da udavim razgovorom na deset metara udaljenosti.

Verbalni dueli su petkom u Kolarcu lolo

Ima da izgubite prisustvo duha, kada osetite miris mog pazuha! :)

Smokey, malo sam sad omršavio, imam samo 105 - ubi me teretana... :)

Otkako spava u mrtvačnici, moj komšija više ne štema zid nedeljom ujutru.

Vučica21
Ja sa svojih 150cm visine i 40kg težine mogu samo da sedim i da navijam, poneki put da uskočim kao sudija. :)

hahahahah +15415618

Ja nisam tip od tuče, ali bolje je da mi se ne vadi huja. Kad puknem, ne gledam đe udaram. K'o Saša Matić.

Dzaba vam dvesta kila i dva metra kad sam ja nindza. A da, to sam vec rekao.

hahaa znači otvorila sam temu jer sam mislila da je neka tema o tepanju, tipa mawa, swatka i to
pa sam otvorila da vidim kk je ovo sad
ahaahhahahahahahaa
e, meneee....

a ono, vjerovatno bi mogla da utepam većinu žena, cjenim da bi mi samo lemaja bila dostojna protivnica :DD

Еклипс ниси једина лоло:)

Све се може решити нормалним путем без уплитања непотребног насиља, па нисмо ми НАТО пакт.

Не у НАТО!

ја сам 194, 82 кг, имам доста туча у рукама, капирам да бих изнабадао већину одавде

ja tepam samo gospodu policajce i siledzije da bih spasao damu u nevolji. osim ako nisu veci, ili ako ih ima vise. onda udarim pa bezim.

Cacani sa teme mogu da potvrde da sam kao trokrilni sivonjer sa srazmernom snagom. Takodje mogu da potvrde da se ne zna gde mi se zavrsava vrat, a gde pocinje glava, dok o snazi moje levice mogu da pripovedaju samo oni koji su je preziveli, a o desnici niko! BRING IT ON MADRFAKRS!

Pomozimo jebacu da nadje granicu vrata i glave, budimo ljudi jednom u zivotu!