Prijava

Kao Stane Dolanc - uvališ mu prstenac, a on izvuče glavu kao kornjača: gle, eto vrata! :))

Ja sam pacifista, ali mogu čoveka da udavim razgovorom na deset metara udaljenosti

ovo realno boli mnogo više od batina:))))
inače se tema vrlo brzo pretvori u nadmetanje ko je alfa mužjak sajta. ajd jednom odlučite pa proglasite zvanično.

ja brate u životu sam istukao pola čoeka... ustvari nisam ni to, nego sam se uspio izmaći od šamara nekog siledžije...

JA NISAM ALFA MUŽIJAK :((((

ahahaha..polako, buri, radićeš i ti to, samo sutra;)))

biti mužijak ili tepati se... sad mi dođe da ovog đetića slomim ko pičku, tako ću znati odma' da sam jači od njega i džimija... idem vježbati... lolololo

bićeš mužjak, polako samo. vežbaj vežbaj, ne mož da škodi:)

eto vam ga pičke, ja ću bar biti mužijak... :)))

Ja tepam samo verbalno i životinjski u stilu:"Bubice, pile, prase..."
Jel može tako?

Predlažem da temu preimenujemo u NetHuligani u akciji.

edit: Da je modovi preimenuju*

Ja sam 16 godina dobijo batine svaki dan od pijanog ćaleta i još pijanije keve...nema ovde niko tolko jak čije batine ne bi preživeo!
Ne reagujem na fizičku bol od neke svoje devete godine!

I ja da se upišem.
Evo moje statistike :
Odnos pobeda i poraza u pojedinačnim ferkama/tučama/makljažama : 5 - 2
Broj sekundiranja pijanim i, ispostaviće se, BIVŠIM ortacima : 10-ak
Odnos pobeda i poraza u grupnim ferkama/obračunima : 1 - 0 ( Isprebijali džukele iz drugog naselja koji su nam zaboli koš )
Nokauta : 1 ( ispostavilo se da je tip epileptičar ali ipak se računa )
Nokdauna : 0!!!
Kopči: 0!!!
Šamara od riba : nepoznato
Šamara od keve: nepoznato
Bliski susreti sa ćaletom, kratkotrajnih ali jebitačnih : 145...tj. nepoznato

Ja nisam tip od tuče, ali bolje je da mi se ne vadi huja. Kad puknem, ne gledam đe udaram. K'o Saša Matić.

Oklemn ćeš ti mene d'izvadiš?

Elem, mene mož' da prebije svaki vukajlijaš osim mesečke.

Elem, mene mož' da prebije svaki vukajlijaš osim mesečke.

Ti to nešto na moj račun, decxko?

A ne laži ljude da mogu da te prebiju, gle kolika si trolina, sve možeš da ih poubijaš samo da hoćeš.

Jes, sa svojih metarsedamdezdevet i ćoroskopima idem po kraju i tučem huligane.

Meni je Vidra pretila batinama vise puta, ali nema nikakve sanse.

Jes, sa svojih metarsedamdezdevet i ćoroskopima idem po kraju i tučem huligane.

Šta ja znam, meni izgledaš kao da si pola porodice pobio.

Ne znam šta je Tepački klub, a i da znam, ne bih pričao o tome, jer onaj nolajfer koji sedi sa flašom koce u ruci može da popizdi i da uzme mitraljez i da roka sve žive okolo

Moja tehnika je golicanje. Svi se predaju posle nekog vremena. A ja nisam golicljiva, pa mi ne mogu vratiti. lololo
Elem, visoka sam previše, brzo trčim, i trenirala sam odbojku 6 godina. JA LEMAM!