Prijava

http://vukajlija.com/forum/teme/18256-imas-na-tv-u
ево, вучице, па подели са нама шта се пушта на тевеу.

вучице што модеришеш?!
имаш и питање н а претходној страни.

Šta gledate trenutno?

Кад боље размислим, више пута су ми поставили слично питање, углавном на улици. Типа, ша ме гледаш и тако тај рад. Па да се не зајебем са одговором, напуштам тему.

вучице, сљедећи пут боље да измодеришеш тему! нема брукања бре...

Vidim da su krenuli Perović i onaj Bomba nešto da se bockaju pa sam Bombu terala jer je počeo da odgovara. A i Perović bi trebao da o'ladi malo ako mu nije dan.

вучице што модеришеш?!

Tako mi došlo. :)

She linked a link of a post that has a linked link.

:DDD Smejem se sama sebi. Koja sam ja blesa. :)

боље да престанеш да тјераш људе и глумиш неки ауторитет (ЕДИТ: кад ни модератори, прави модератори, то нису :Д), чак и да је постојао разлог за "опомену". ае молим те прекини да изиграваш маму на форуму. смара поодавно, али никако не капираш.

vučice, koji ti kurac? ne diraj mi temu i keve ti mojne ti ništa da mi menjaš. moje teme samo stefi sme da pipa!

Đoka bompa je pajko?!?!?!??!? omg!

ja sad gledam reklame.

Дуче (Перовић)

Neka, plaćena je za to. Bitno je uživanje.

Али ти говориш о другој врсти уживања. Можеш да поредиш са дркањем, па онда да говориш да је јебање боље. То је телесно. Ово је исконска емоција. Љубав према жени је пролазна и најчешће заблуда, али заљубљеност мушкарца у свој курац је вечна и постојана кано клисурине.

Koja sam ja blesa. :)

блесавица блесава

FAJT FAJT FAJT FAJT

Ih Luli, kaži to i onima koji oteraše pola novajlija sa sajta i to zato što nisu pisali dobro jer nisu znali kako.

završile se reklame, čim se završi csi, punim bazenčić sa blatom! IT'S ON!!!!

Vučica21

Ih Luli, kaži to i onima koji oteraše pola novajlija sa sajta i to zato što nisu pisali dobro jer nisu znali kako.

вучица би их педагошки и методолошки прорачунато извела на прави пут!

лемаја, откуд извуче пајка? стивен на вези

вучице, какве сад имају везе други људи са твојим минирањем теме? :)

успут, да одговорим на тему: не гледам ништа, јебига. обневидјела.

aha, da! stiven! ma skroz me vučica izmoderisala, ne znam de sam bre! ču mene plazmu...

Тренутно гледам Вукајлију.

нерадо признајем, али стићко је закључо тему постом са прве стране.

jao luli, ja sam sad u dilemi, dal da nastravim sa csi il da se prebacim na šopingholičarke na pinku! ŠTA DA RADIM!!!!?!?!?!11