Tyрнир чланова вукајлије у Слагалици на фејзбуку.

  1. Ајде, ја сам онлајн. Има ли ко из групе Х?

  2. Cekaj polako, znaci sa svakim iz moje grupe treba da odigram po jednu igru?
    I do kada to sve treba da zavrsimo i ko ce da prilozi dokaz o mojoj pobedi? lolo

  3. Па принтскринуј и пошаљи фејзу на пвт. И да, треба да играш са сваким по једну. То је као лига шампиона, али ће више да личи на Агрожив лигу Србије.

  4. ajde, al jesi ti sa mnom u grupi ? Ja msm da nisi.

  5. jesam...pogledaj tabelu

  6. Nisam ti ja taj, on i ja smo razliciti likovi.

  7. џанки ти јуриш Перовић(Дуче) лоло :)

  8. Grupa C, ima li koga?

  9. мислим да од сторме нема ништа. тако да њу немој ни да рачунате. Јбга ти нема је да се јави три дана већ
    Остали су ИН тако да наватајте се :)

  10. YouCantHandleTheTruћ me rasturio. Nikad losije nisam odigrao. Jebiga.

  11. Видо сам сад принтскрин, оно нећу да објављујем, има да пишемо 3 0 службени лоло :))

  12. Ma bezi. Presto sam da razmisljam posle pola "ko zna zna". Sve neka mutava pitanja. Nije mi dan. Sutra igram sledecu. Zajebi.

  13. Има ли кога из Б групе, да опалимо једну?

  14. МИЛАНФЕНИКС ОДУСТАО, ГРУПА А ОСТАЛА СА 5 ЧЛАНОВА

  15. СЛЕПИ РЕТАРД ОДУСТО! ГРУПА Б ОСТАЛА НА 5 ЧЛАНОВА

  16. Шта је ово, мојне сада да одустајете, остаћемо са по три члана у групи.

  17. Hoće neko iz moje gupe da odigra jednu?

  18. Kobedijo sam Anarchystu. Pobedu posvecujem gladnoj deci Amerike i borbi za slobodu naroda Libije.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.