Prijava

Пеки д џем
На спојницама ми редовно све поене узимају ликови који за 15 секунди повежу 8 имена и презимена СРПСКИХ ШАХИСТА (?!). Мислим, шта курац, јел пишу то у свеску па врте кад виде која је игра? Невероватно је колико је само идиота напамет научило буквално све јебене игре.

Ово ми омиљена игра пошто добар део њих и знам лично. :) Али кад ми је било то спајање противник ми јеб'о све по списку.

Иначе, све што си рекао за сваку игру је сто посто истина.

било би лепо кад би бар полуфиналисти учествовали и сад.

Samo ako prsnem s mozgom ovih dana .... :)

'Оће ли ко дуел, онако без притиска и имератива победе?

Aj objasni koja razilka.

Па једно је кад ти се падне питање и ти прочиташ брзо "УкомградууСрбијијерођенпознатисрпскигеографЈованЦвијић", сетиш се да си негде чуо да је из Лознице, и одговориш тачно, а друго је кад лик прво погледа понуђене одговоре, па штекне тачан одговор без читања питања јер зна напамет шта може да буде тачан одговор уопште.

www.ludara.com
citovi za brojeve, prvu igru i asocijacije. upises samo jednu kolonu izbaci ti resenje.
ima dodatak za chrome koji blokira fer igru i ne moze da te provali ako varas. slagalica vise nema svrhu.

Значи уста им се посерем баш. Ко зна колико сам ја пута изјебан на овај начин.

Ja sam danas saznao za ovo. Ono što reče, vidim neka klinka mi sastavi reč od 11 slova, jes kurac. Ponadah se da fer igra može to da spreči, kad ono mudo moje, može i to da se zaobiđe.

Ali me nervira kod fer igre što ne mogu da promenim pesmu normalno, jeb'omujamater. Ili bilo šta drugo kad se smaram dok derem nekog. :)

Има сад слагалица на енглеском! Ај додиграмо турнир док не направе и ту да да се вара!

JA SAM ZA! :D
(paćenik)

Па испод слагалице има реклама за brainнешто. Сад ћу да видим како изгледа...

труће , ја мислим да је то старије од слагалице , и ја са видио.

ја сам провалио колико је слагалица говно још кад ме видра ошурила узимањем две асоцијације после фазон првог отвореног поља...

Šomaro, ja kasam igrao protiv jednog lika priznali mu reč PRESEDNIK. Toliko o svemu. A ima i toga što kažeš.

Шерлок

труће , ја мислим да је то старије од слагалице , и ја са видио.

Ма није, погледај листу. Тек се од данас игра. Сутра ћу да напишем утиске, само да се посерем на тим који је то радио. Водим 80 разлике и на асоцијацијама риба отвара А1: SEAGULL. После 15-ак секунди, без пардона, без решене колоне, одмах коначно: WING. Па мислим, стваааарно! Ладно су само превели асоцијације.

ја сам провалио колико је слагалица говно још кад ме видра ошурила узимањем две асоцијације после фазон првог отвореног поља...

Ah, volim te tuđe traume. ♥
I da, odrah te kad nije bilo čitova, samo moja memorija. :p

Auu, kako je kul odrati nekoga na engleskom! ;D
Mi lajks it!

samo moja memorija. :p

тога се и бојимо, А1 - чаша, хмммм.. коначно РОМАНТИЗАМ!
ТАЧАН ОДГОВОР!!!
лололо :ПпП ХД