Tyрнир чланова вукајлије у Слагалици на фејзбуку.

  1. kako se prijavljuje?

    Mogu li da pozajmim tvoj vremeplov?

  2. GM, већ су направљене групе и одигран први круг. Може неку пријатељску сад ако си слободан.

  3. Brate, danas mi nije ni do cega. Nonstop sam nervozan, nemoj se cuditi sto si me dobio 150 razlike kad mi je puko film posle skocka i posle sam iskljucio mozak. Jos dodje malopre onaj dvajesdvojka i iskenja ga koliko je moglo i sve u picku materinu!

  4. GM, већ су направљене групе и одигран први круг. Може неку пријатељску сад ако си слободан.

    Ал где? Не знам ништа.

  5. kako stoji B grupa, ko sve odigrao? ja inace imam 2-1 za sad, zadovoljan...jos samo sa majom pi da odigram i to je to

  6. Све што ти треба ти је налог на фејсу. Онда понудиш пријатељство на истом профилима са првог поста и магија почиње.

  7. Налог готов. Коме пријатељство?

    един: аха, онима из првог поста.

  8. ja imam 2-2
    kako rekoste da funkcionice prolaz dalje?

  9. Kao 3333. post na forumu mogu da kazem samo "NABIJEM OVU SLAGALICU NA KURAC"!

  10. Prolaze po 2 najbolja iz grupe.

  11. ma znam, nego jel se gledaju pobede ili poeni?

  12. Па победе, ваљда је тако логичније.

  13. Yeahbatch, prekinii da cmizdris, kao prvo jos uvek nisi ispao iz grupe, i ja i ti i vule imamo 2-2 skor jer je bvdlga odustao, a i da si ispao, sta te boli tuki, berujem da imas i vecih problema u zivotu od jebene slagalice (kao i svi mi, nadam se)...

  14. Ne cmizdrim, samo sam nervozan zbog svacega, ne samo zbog slagalice. I pun mi je kurac.

  15. Охохо, сви имате исто! Какви су вам резултати? Ко пролази даље?

  16. Можда је тако најпоштеније, али фејз рече да се гледају међусобни. Најбоље да се између себе договорите.

  17. Moze i tako, ali ja mogu tek sutra jer sam odigrao 5 partija danas, vi ako mozete izdivljajte jos veceras.

  18. Jebac ako bi neko trebao da bude ljut, to sam ja. Da te nije usralo u asocijacijama gde si imao 60 poena, ne bi se ja sad jebavo sa vama i skorom vec bi prosao dalje. Al znas koliko me zabole kurac.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.