Tyрнир чланова вукајлије у Слагалици на фејзбуку.

  1. Problem je sto sam ja dobio Vuleta, on dvajesdvojku, a dvajesdvojka mene, tako da medjusobni ne moze. Igramo sutra opet.

  2. Pa i u medjusobnim duelima svako ima po jednu pobedu, mene je vule, ja sam jebaca dok je on vuleta... Mislim pobedio

  3. opet je isti kurac. ili da igramo jos, ili da se racunaju poeni.

  4. Пеки д џем
    Лоле, ти као објашњаваш, а?

    Јок бре, сере ме невиђено...

  5. оће неко дигра? ја сам нов и немам појма.

  6. 22

    Pa i u medjusobnim duelima svako ima po jednu pobedu, mene je vule, ja sam jebaca dok je on vuleta... Mislim pobedio

    Добро, ја сам мислио на гол разлику у међусобним дуелима, али је боље да се организујете за сутра.

  7. Najbolje da sutra opet odigramo. Svako sa svakim, valjda necemo imati svako skor 1-1.

  8. ОДУСТАЈЕМ ОД ЈЕБЕНОГ СРАЊА

    ЈЕБАЧ ЗНАМ КАКО ТИ ЈЕ

  9. Evo mene da se javim, nisam mogao ranije jebiga, igrao sam predstavu, pozorišni sam čovek dobrim delom.

    https://www.facebook.com/Chavez.Rogue

    Je moj profil. Neću da pravim drugi, to je moj pravi i jedini i sa tog ću da vam mećem.

    Mogu da igram sutra od 12 popodne pa na dalje.

    Uzdravlje.

  10. GRUPA H BVDLGA JE JOŠ U IGRI NEMOJ DA RAČUNATE POBEDE PROTIV NJEGA AKO MEČEVI JOŠ NISU ODIGRANI! HVALA!

  11. jer je bvdlga odustao,

    Ne moze covek ni dizadje napolje malo... tu sam, igram, da pomrsim racune ovima sto se nadaju plasmanu pobedama protiv moje malenkosti...

  12. Aj odigracemo sutra, bvdlga. Nemerem sad, umoran sam ko pasce.

  13. Ja sam odigrao samo jednu. Sutra popodne sam kuci i slobodan za rokanje. Grupo G spremi se :D

  14. Daj kako ranije nisam video oće biti još neki turnir,po kom sistemu se igra,otkud vam tolko tokena,koji ste level sove?

  15. jebiga, dobi me bvdlga. Usrase ga asocijacije isto ko jebaca. Jebena milka cokolada.

  16. Daj kako ranije nisam video oće
    biti još neki turnir,po kom
    sistemu se igra,otkud vam tolko
    tokena,koji ste level sove?

    Imamo hak za tokene. Sova mali ker level.

  17. можда буде још који ал брате нећу га сам организовати то је 100 посто :)

    и неће бити награда, и ово што сам извуко је много :)

  18. Ček, odabrana definicija je stvarno nagrada? To nije zezancija? :D

  19. одабрана дефиниција је стванро награда, не зезам се

  20. Сутра ћу да одиграм са преосталима из ове моје екипе, до сада ме ЛОЛ ошурио и то је то. Сутра ћу да видим са осталима ако будем имао мртвих токена.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.