Tyрнир чланова вукајлије у Слагалици на фејзбуку.

  1. Fejze ja odustajem. Ne mogu da provodim ceo dan za kompom da bih navatao ove za slagalicu. Ne vredi mi... aj uzdravlje!

  2. peri d platipus, ti upadas u B grupu umesto slepog retarda, aj da igramo!

  3. LIJEPO BI BILO KAD BI DO VEČERAS SVI ZAVRŠILI, DA NAPOKON POČNEMO SA DRUGIM KRUGOM! :D

  4. Pašćeš vidro u drugom kolu ne zvao se ja 22 :)

  5. Najgore prođu ti što se unaprijed raduju, znaj to :)

  6. LIJEPO BI BILO KAD BI DO VEČERAS SVI ZAVRŠILI, DA NAPOKON POČNEMO SA DRUGIM KRUGOM! :D

    Потпиш! Ја од петка до понедељка нисам ту, тако да до сутра у поноћ морам да изгубим...

  7. Videcemo, kad skupim svu bližu i dalju rodbinu oko sebe... :)

    Nego, nešto mi se ubagovao slagalica akaunt, uredno sam ga verifikovao preko telefona jos pre 2 dana i sve je bilo super, ali od pre nekih sat vremena mi ne daje da se ulogujem, trazi ponovnu verifikaciju (na konto neke malverzacije kurac-palac), ali meni taj kod na br ne stiže. Tako da ako se to ne sredi do početka 2. kola, javite ovde kada počinje da pravim novi nalog.

  8. Džaba ti rodbina, dok ti oni kažu odgovor na pitanje, ja već kliknula. :D

  9. gidra ti si neka opasna ovde ?

  10. Ma da l' si normalan, pobijediće LOL ili youcanthandlethetruć, mene je samo usralo u ovih par partija :)

  11. мени не дозвољава да се улогујем на налог. курчина!

  12. Perović !

    Шта је ово, мојне сада да одустајете, остаћемо са по три члана у групи.

    Perović !

    Fejze ja odustajem. Ne mogu da provodim ceo dan za kompom da bih navatao ove za slagalicu. Ne vredi mi... aj uzdravlje!

    Колко си контрадикторан лоло Иначе, постоји договор, ПВТ па уговори време кад обома одговара, не мораш да будеш цео дан на нету. Ај уздравље лоло

  13. није готов први круг ај људи организујте се мени нешто прсо фејзбук, па ћу да вас пратим одавде са форума. Сад хтели не хтели морате ми слати на ПВТ принтове друге нема

  14. A ja ti poslala tamo poruku.
    Ev', ovdje da pitam onda, hoće opet biti grupe ili kostur?
    Svi su više za grupe :)

  15. Иначе, уопште није лоше да се прави с времена на време по један турнир. Ево овде један сајт на ком могу да се праве разне лиге: http://www.konkuri.com.

  16. Мене? Шта сам сад урадио?

  17. NE KOSTUR!
    TRUĆKO, JER SAM SE ISTRAUMIRALA DOK SAM IGRALA S TOBOM!

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.