Tyрнир чланова вукајлије у Слагалици на фејзбуку.

  1. Ја сам послао ПВТ-ове Ујка Сими, Спавалици и Месечки и послао им свој стари вукајлијашки налог да ме додају да играмо, пошто тај ради.

  2. опет ми се нико није јавио да је одигро меч. Тако да мислим да је најбоље да се све ово обустави јер колиико ја видим нема леба од тога...

  3. Aaaaaaaaa loooool, odradili mi fišing na onom akauntu, i to iz VRŠCA jebote! :)

  4. Ozbiljno, Fejže! Ko neće da igra, eliminiši, i zdra'o!

  5. I meni frka sa nalogom. Pise da su poslali kod al ga nema.
    Matka i Bog oca nema vec 2 dana, tkao da kad je radio nisam mogao da odigram.

    no,posto svjedeno putujem sutra ujutru, mozete da me izbacite,ako ce to da ubrza proces,pa cu ucestvovati u drugom takmicenju,kog ce nadam se biti.

  6. Kažnjavaj goveda!

    +39285092375892375

    Ajde bre dokle da se ceka vise

  7. Цукенберже децхко, напасеш ми се муда к'о поп сарме на задушницу, јебем ти порекло агресорско !

  8. Peki D Džem vs Ujka Sima 132:53 (nemam skrinšot). :)

  9. Ја ћу своја два принта да ставим овде, зато што сам играо са другог налога, дакле не оног који је направљен за овај турнир, јер он не ради:

    Против Ујка Симе:

    http://img194.imageshack.us/img194/3986/ujkasima.jpg

    Против Месечке:

    http://img171.imageshack.us/img171/4927/mesecka.jpg

  10. Џеме изазивам те! Спремио сам леба да те намажем!

  11. Odustajem od ovoga jer preveliko unošenje alkohola remeti moje psihičke sposobnosti.
    P.S izvinjavam se svima koji su me čekali da igramo.

  12. Значи, мени остаје да играм са Дучеом и немам појма ко је то, тражим га преко фејса и не одговара, овде пишем свима који имају сличне никове и сви ме пребацују на неког другог...
    Дуче, јави се!
    И још један је остао са мном да се игра из ГРУПЕ Б, не знам ко је то. Нек се и он јави!

  13. хвала Пеки, е то је посао!

  14. остали су ти тома шекослав и шоми23.

  15. Одустали Слепи Ретард, Трошаринацниш, Перовић (Дуче!). Кетаминчић ме победио, а ја Џанкија победила. И шта сад?

  16. Majo, čestitam. :) Jesi li videla Pvt?

  17. nista majopi, diskvalifikovana si lololol

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.