Tyрнир чланова вукајлије у Слагалици на фејзбуку.

  1. То би било лепо да и покер не знаш напамет.

    Šomi, nisam znala da te toliko pogodilo što sam te pobijedila, al' jbg, volim sve igrice. :D

  2. БРАТЕ ИМАШ 100К СВАКАКО НЕ МОЖЕШ ПОСЛАТИ ВИШЕ ОД 100К :Д

  3. ма спрдам се мало, што је најјаче са тобом сам још и добро одиграо... а још горе је што сам после купа добијао људе а за куп испушијо опако...

  4. Četvrta dimenzijo, ti baš ovisnik?

  5. То што вам избацује налоге.. Да није проблем што сте пријавили исти број мобилног к'о на главном налогу? Можда треба ипак да пакујете кофере и преселите се у Зимбабве. лололо

  6. Nope. Drugi broj je u pitanju. Trazi mi da verifikujem neke slike...

  7. Мени се опасуљио налог али је Слагалица у курцу јер имају неко одржавање...

  8. hahaahah, sad ni meni ne radi profil.. -.-

  9. Nemoj da perem pičke na slagalici!

  10. ЉУДИ ОВАКО. ПОШТО ЈЕ ГЛУПО ДА ПРЕКИДАМО САД ЈА ЋУ ОВДЕ ДА НАПИШЕМ СПИСАК МЕЧЕВА КОЈИ ТРЕБА ДА СЕ ОДИГРАЈУ А НА ВАМА ЈЕ ДА СЕ СНАЂЕТЕ КАКО ЋЕТЕ ДА ИХ ОДИГРАТЕ. ПОШТО ЦУКЕНБЕРГ ЈЕ ЖЕНА И НИЈЕ СЛУЖИЈО ВОЈСКУ И ШТА МУ ЈЕБЕМ! А НЕЋЕ НАС СПРЕЧИТИ ДА ОРГАНИЗУЈЕМО ОВО ДО КРАЈА СЕРЕМ МУ СЕ У УСТА КАПИТАЛИСТИЧКА

    ИДЕМО ОВАКО:

    ГРУПА А: Комплетирана
    ГРУПА Б: мајапи-торшаринацниш
    мајапи-перовић
    перовић-трошаринац
    трошаринац-кетаминчић
    кетаминчић-перовић
    ГРУПА Ц: анархист-семуел ел џексон
    ГРУПА Д: месечка-пеки д џем
    пеки д џем-ујка сима
    спавалица са свима ал ја капирам дисквалификација? шта кажу чланови Д групе?
    ГРУПА Е: Комплетирано, Дебели пацов предао мечеве Дучеу и Блејку
    ГРУПА Ф: чавез-шоми23
    чавез-шекослав
    чавез-тома994
    чавез-лаки
    тома-срета штета
    шоми-тома994
    ГРУПА Г: главни-газимудо
    главни-матко
    главни-сијалица
    газимудо-матко
    ГРУПА Х: Комплетирана

    ПОМОЗИТЕ ДА СЕ ТУРНИР ЗАВРШИ! ОДИГРАЈТЕ И ОБАВЕСТИТЕ МЕ О РЕЗУЛТАТУ
    ЗАМОЛИЈО БИХ ВАС
    НЕ ДОЗВОЛИМО ДА ЗБОГ ЗУКЕБЕРГА ПЕДЕРА ПРОПАДНЕ МОЈ И ВАШ ТРУД!

  11. спавалица са свима ал ја капирам дисквалификација? шта кажу чланови Д групе?

    Кажем да ће Спавалица да се појави...:)
    Ја се бар не слажем са том одлуком, није фер...:)

  12. ја мислим да је фер. ок је да неко нема времена, ал онда немој ни да се пријављујеш. тј ако не можеш глупо је да те људи чекају до 1 маја да одигра то. реално.

  13. Prošlo je 17 sati otkako sam (ahahahahaha ... otkako sam .... ftw ...) poslao spavalici pevetej u kojem obaveštavam da sam zakazao meč sa Pekijem za večeras u 23.00 i da se ako može pojavi tad ili kaže kad hoće da odigramo ... Još uvek nema njenog odgovora, no ja sam ipak protiv njene diskvalifikacije ... budimo džentlmeni iako smo Srbi ... :)

  14. Po ko zna koji put pitam, ako vec spavalica ne moze, mogu li ja da se ukljucim umjesto nje, imam vremena na izvoz... :D

  15. (ahahahahaha ... otkako sam .... ftw ...)

    lolololo jes bilo dobro onda...

  16. Aj sad, k'o da nemate svi Fejzbuk naloge, pa nemate s čega igrat'.
    Požurite ljudiiiiiii! :/

  17. diskvalifikuj goooovnaaa!

  18. Ја не знам шта је с тим Томом.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.