Prijava

jel zna neko kako da ponovo aktiviram nalog? posto mi ovi sabanu ne salju kod na mob vec 5 dana!?

Samo pričate, igrajte!!!

Ajde ozbiljno završavajte više ovo.

групе су завршене, неколико њих је одустало остало је само да група Г заврши, тј она група где су сијалица и главни закочили.

Ја се вратиЈо, испада да нисам имао разлога за бригу олололо

Има л' шта од овога?

ДАО САМ СЕБИ ОДУШКА И ЗАВРШИО ГРУПЕ КОЈЕ НИСУ ОДИГРАЛЕ СВЕ МЕЧЕВЕ И ПРВА ДВА СА ТИХ ТАБЕЛА СУ ПРОШЛА ДАЉЕ, НЕЋЕ ВИШЕ ДА СЕ ЧЕКА А У КУРАЦ. КОСТУР ЈЕ НАПРАВЉЕН, А НОВО ПРАВИЛО ЈЕ. АКО СЕ НЕ ОДИГРА У РОКУ ОД 48 САТИ ОД САД СЛЕДИ ДИСКВАЛИФИКАЦИЈА ЗА ОНОГА КОЈИ СЕ НЕ ЈАВЉА НА ПВТ ИЛИ НЕ ПОЈАВЉУЈЕ У ЗАКАЗАНО ВРЕМЕ: НЕЋЕ ОВО ТРАЈАТИ ГОДИНАМА! http://oi43.tinypic.com/2lwukh4.jpg АЈ УЗДРАВЉЕ

Bog te blagoslovio! Daj kostur :D

па слика та, ваљда је сви видите :)

Stereotip ae sad ako si ovde.

Jebem ti raspali net. Ne vidim ja ništa :(

Чавезе додао сам те па ако сврнеш да одиграмо :))

Ujka Simo, sutra u toku dana, ako more! :D

A jel mogu ja da pitam po kom osnovu je napravljen prolaz?
Jbt ciganisem ovde da se pojave bogotac i glavni, da zavrsimo grupu, pisao prajvate, pisao na fb, i dobijem kurac.

Misim jebe mi se za slagalicu,al najebah ja koji nisam ni imao priliku da igram zbog drugih.

МајаПи i YouCantHandleTheTruћ, kad odigrate, pobednik da se javi meni na preslišavanje. :)

gazimudo ok je, moja greska, nisam hteo da ti dodam dve pobede pa da prodjes na mufte al sam sad video da si bolji od lukasha bio u medjusobnom i ti ustvari ides dalje. Sori za Lukasha, al ono, mislim da je fer

Samo da se ubelezi da je Stereotip odbio da igramo danas. Razlog nije naveden, aj da nema tokene ili kuje net, nego baja udario spiku na cetu, i kaze ne moze cerasve.
Elem, ja sam u sred ispitnog roka, a imam i kolokvijume, seminarske radove, sto kuraca. Tako da ako ne budem mogao da igram narednih dana, daj difolt pobedu, sabiraj poene, bacaj novcic, bmk.
Eventualno cu sutra/prekosutra da budem od 20, 21, 22h pa do ponoci slobodan. Znaci tacno 00:00 i palim. Jbg. u KG-u sam, nemam pristup racunaru, a igraonica je daleko. Mogu s fona da dodjem online, al' to cisto da dogovorim termin i sl. Ne modgu digram. Ae pa tako.

OK,fejzbukmanijace.

Nego,posto vidim da onaj tamo profil od PEKI D DZEMA ne postoji, jel moze neko (ili on) da mi ostavi link do odgovarajuceg profila,pa da odigram to danas popodne?