Prijava

Potvrdjujem da sam izgubio od Stereotipa (30:129). Ime i slika su prekriveni jer igram sa pravog profila. Cestitke pobedniku. Srecno svima u daljem takmicenju.

Ja sam izgubio od pekija, nekih 30ak razlike.

http://vukajlija.com/forum/teme/41240-tyrnir-clanova-vukajlije-u-slagalici-na-fejzbuku?strana=27#post_1914378 је бач, прочитај ово. па ће ти све бити јасно

газимудо, доста би нам помогао принтскрин :)

I ja i sijalica smo zavrsili svoju, trebalo bi da je on sacuvao skrinsot, u svakom slucaju me je odrao (jebalo ga ko zna zna :) )

Fejzbukmanijace,pa nisam ja uzeo SS, mislio sam uzece peki, on je ipak pobedio.
A i nije bitan rez, ioko se osmina igra na jednu pobedu. Nek bude da je 108: 77..

Одиграно 7 мечева осмине финала. Чека се још само Пекки против Кетаминчића

парови четвртфинала стоје на костуру у првом посту. а иначе су следећи:

Шекослав-Јукентхендлдтрућ
Стереотип-Пеки д џем
Сијалица-Кетаминчић/Пекки
ЛОЛ-Ујка Сима

НАПРЕД НАШИ НАВИЈАМО ЗА ВАС ОПААААААА :*

Samo što ja i Ujka Sima još nismo igrali -.-

АХАХАХАХАХАХХАХАХАХА
Тидра објаснила ололо

видра ја имам информацију да ћеш ти њему предати меч јер је водио у првом и теби је пукла конекција. Е сад, једино ако ме је он слагао

Мој другар данас учествовао у Слагалици и добио неког маторца, дипломираног правника, 101:99. То му била прва емисија.

Ja imam informaciju da nas dvoje igramo sad u pola 6, što smo se dogovorili juče kad mi je došao net. :)

Da, izgubih ipak. Pu.

Da, izgubih ipak. Pu.

:(

чек јел он мене слагао ил шта?

Букснетина™

Мој другар данас учествовао у Слагалици и добио неког маторца, дипломираног правника, 101:99. То му била прва емисија.

Честитај му у моје име :)

Lik sto je isao sa mnom u osnovnu je bio u slagalici pre nekih 15 dana. Ispao posle trece emisije.

Фејзе, ајд' ми проследи на пвт све симине досадашње партије, да га проучим хD

ај лоле пали није ово лига шампијона лоло

Ахахахаха, очекивао сам такву реакцију ололо

Фејзе, ево ти принт мог меча против Газимуда, ја ставио на групу на фејс, али видим да ви то не јебети три посто. :Р

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/536459_374532625923024_100000988708575_1102386_940363261_n.jpg