Prijava

A da vas pitam: kako ćemo jebeno da prikupimo tokene?

Ја сам до сад играо преко буразеровог акаунта, колико знам добијаш сваки дан таман толико токена за једну-две партије, није то проблем него како да се " нађемо ", уклопимо термин и све то.

Ти ћеш бити задужен за квоте, то ти иде од руке.

Nece jukenta da spreci i ova zabrana varanja. Donece jos jedan komp da stavi pored da bi mogo da vara.

Ватафак? Турнир смо играли док није било варања. А и газио сам вас у играма у којима нема варања. Сад што сте дудуци, па не моште да решите скочка или мој број, игре за децу до дванаест година, то је друго... :)

То, реци им! :)

Нисам, славе ми!

Не правдај им се, Трућкане!

Ja cu na ovom turniru da varam, boli me kurac. Ima cimer laptop. Samo stavim pored sebe i srafim sve redom po 100 razlike.

Реално, сијалица би се прошетао ако би играо. Ја сам имао на турниру негде око 50 поена просек на ко зна зна, а против њега 0.

Јеабач, је л' ти играш слагалицу са Пујо Шотка налога?

А како се вара, ако могу да знам?

Ne igram sa Puja, otkud ti to?

Па играо сам са оригиналног против Пуја. Написао сам му у чет "ОПЉАЧКАШЕ ОВАЈ НАРОД", али ми није ништа одговарао...

Бенисијо, појавио се неки сајт на ком има решења за неке игре. Мада се лако примети ко вара. Ако добије 100 поена на задње две игре, а пре тога нема појма, рецимо.

Hm, sumnjivije je kad na prvoj igrici sastavi dvije riječi od 12 slova. Ma svi ste mi jezičari, jelte! :D

Ne znam, to je neki anofišl Pujo. Ja inače držim stranicu.

KO SMIJE PROTIV MENE?

ninka, mislim da ćeš da me zamrziš ako budemo igrali, tako da.. bolje ne. :D

Ajde da te vidimo. Sa kog profila igraš da te dodam?

Neću da ostavljam ovdje link, de na pvt. :D