Tyрнир чланова вукајлије у Слагалици на фејзбуку.

  1. For security reasons your account is temporarily locked
    sta cu sad koji kurac?

  2. Aktiviraj preko telefona, picko grobarska.

  3. Mogao bih se i ja ubacit u ovo, ako može naravno :)

  4. Aktiviraj preko telefona, picko grobarska.

    Trazilo je aktivaciju preko telefona, pa sam to uradio. Onda sam usao i prihvatio zahteve i izbacilo me.

  5. Да ниси избрис'о број касније, Вуле?

  6. E, ja se odjavljujem, nem vremena.

  7. Čekaj, mi moramo da otvorimo novi nalog na fejsu i da budemo prijatelji samo sa učesnicima ovog turnira? Jesam li dobro skapirao? :)

  8. naštelovo sam, oće sad.

    Aktiviraj preko telefona, picko grobarska.

    Puši kurac.

  9. Čekaj, mi moramo da otvorimo novi nalog na fejsu i da budemo prijatelji samo sa učesnicima ovog turnira? Jesam li dobro skapirao? :)

    Da, jer kad napraviš novi, dobiješ tokena za 10-12 partija :)

  10. Samo da mi je da ovu pičku cigansku razbijem u slagalici, pa mogu mirno da umrem.

  11. Neces imati to zadovoljstvo.

  12. Ja apsolutno ne kapiram kako ovi tokeni funkcijonishu. Ja sam otvorijo akaunt i redjistrovo se, al sam odigro nekoliko partija danas. Problem? Hoce li ovo pocet brzo, jerbo valja ucit za koljokvijume...

  13. Svaka igra oduzima po 40 tokena, ali koliko god da imaš, ne može više od 5 igara dnevno.

  14. Kako se može igrati?

  15. A poslije par dana, jedva 2 dnevno možeš, jer ti daju 50-60 tokena kad se uloguješ i to je to. -.-

  16. A da se organizujemo tako da svako invajtuje nekog, da se uzme jos tokena?

  17. Ma koji ce vam kurac vise? Sa novih naloga odigrajte po jednu-dve dnevno i imacete do kraja turnira.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.