Tyрнир чланова вукајлије у Слагалици на фејзбуку.

  1. Sa novih naloga odigrajte po jednu-dve dnevno i imacete do kraja turnira.

    I ovaj nešto pametno da napiše.

  2. Da, jer kad napraviš novi, dobiješ tokena za 10-12 partija :)

    Pravim novi bogme. Fala.

  3. Предлажем да се иде до 64 такмичара, да се лакше организује распоред утакмица...

  4. Ja nisam ovo ni videla. Videla sam da mi neki ljudi šalju zahteve za prijateljstva, prepoznala sam da su sa Vukajlije, pa sam prihvatila. Ali nisam znala da su to nalozi za takmičenja u Slagalici. Izvinjavam se ako je došlo do zabune, ja neću da učestvujem, niti sam se prijavljivala, pa bih zamolila one koji su te naloge pravili za svrhu takmičenja, a dodali su me da me anfrenduju, da vam ne zauzimam mesta. Hvala. :)

  5. оборили сте сервер, свака вам час

  6. Имам флеш плејер и јебе ме Слагалица да немам. Пу.

  7. оборили сте сервер, свака вам час

    ФЕЈК ПРОФИЛИ ВУКАЈЛИЈАША УНИШТАВАЈУ ЈЕВРЕЈУ САЈТА!!!!

  8. ФЕЈК ПРОФИЛИ ВУКАЈЛИЈАША УНИШТАВАЈУ ЈЕВРЕЈУ САЈТА!!!!

    +12213

  9. Оћем и ја да се играм!

  10. ova slagalica stvarno pocela da baguje

  11. дајте неки сајт де се брзо региструје мејл за нас који нисмо профи нолајфери, мрско ми је проваљивати згугла. подразумева се да га фејс прихвата као валидан мејл

  12. Yahoo mail. Samo zemlju stavi Zimbabwe i ne moras da stavljas grad, proviniciju, zip code itd.
    Ime udari random.

  13. видро реко сам брзо. најјаче да ћу да се јебавам са куцањем адресе и поштанског фаха... ајде бре свима вам треба 2 минута да отворите дупле налоге са све реговањем на вуку, дајте те брзинске мејлове

  14. Za 3 min napraviš, k'o da je bitno kakve podatke stavljaš :)

  15. Stavis Zimbabwe kao drzavu i nestanu fah i ta sranja. Sto se ponavljam?

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.