Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Da, nema dobrog fudbala bez ciklona i anticiklona. Samo da ne bude mestimično, ali neće :)

  2. Naterace te me samo zbog fuce da se dofukljam do tu :)

    Uvek dobrodošao :)
    Ako zaboraviš opremu, poneću ti Partizanov ili PAOK-ov dres lololo

  3. Da, nema dobrog fudbala bez ciklona i anticiklona. Samo da ne bude mestimično, ali neće :)

    Хахаха нема, нема, то је општепознато
    Иначе, моји људи су на терену и благовремено ће извештавати о евентуалним променама :))

  4. Ako zaboraviš opremu, poneću ti Partizanov ili PAOK-ov dres lololo

    Ne brini :D Ima Sale kefalo :D

  5. Иначе, моји људи су на терену и благовремено ће извештавати о евентуалним променама :))

    Odlično, nadam se da su opremljeni "protivgradnim raketama" u slučaju da se namrči lololo

  6. Ne brini :D Ima Sale kefalo :D

    Dobro, ja to samo da znaš šta te čeka ako zaboraviš lolo

  7. Odlično, nadam se da su opremljeni "protivgradnim raketama" u slučaju da se namrči lololo

    хахаха, како не прворазредним! :))

  8. Kurajberu je nemam pvt od tebe, ali ako je to vreme napisano u tvom prvom postu onda i nema potrebe da mi šalješ.

  9. Kurajberu je nemam pvt od tebe, ali ako je to vreme napisano u tvom prvom postu onda i nema potrebe da mi šalješ.

    Vala imaš, poslao sam ti. Bolje pogledaj. K'o zna koliko ti se nagomilalo PVT-ova od nekih cava tu, pa moj PVT ne vidiš lololo

  10. A jebem ga nisam kratko na Vuki, a vec sam dobijao pvt, ali nigde nema poruke da sam ga dobio.

  11. Ја бих дошао само да бијем Бушида по цеваницама и да га штипам за муда у дуелима.

    Vidi, ja sam decko tehnicar. Ne bih da ovlazis stipajuci me za muda, pa da ne mogu da gurnem dobar pas u prostor Dzoniju jer je nakvasena trava. Bolje dodji da okadis teren, istarifiraj to kako valja i trebuje. Pusti malo druge popove da kradu sitnis sa ikona Laki decko!

  12. Ugrizao me pas za list tako da nista od subote al videcu da dodjem na jedan od narednih..

  13. Grobarinjo, možeš tamo da me računaš kao potencijalnog kandidata... naravno, kad budem bio prvi vikend u Beogradu.

    Pa ne ide ovo bez Inzagija lolo

  14. Bojan extream
    Ugrizao me pas za list tako da nista od subote al videcu da dodjem na jedan od narednih..

    E jebeš ga, tebi sam baš nešto 'teo da saopštim :)

  15. Grobarinjo, možeš tamo da me računaš kao potencijalnog kandidata... naravno, kad budem bio prvi vikend u Beogradu.

    Pa ne ide ovo bez Inzagija lolo

    Naravno Inzagi, samo javljaj kada si ovde da malo pokažemo Vukajlijaški latino-američki šmek :)

  16. U vama sam....

    Odlično bvdlga, ubacujem te na prvu stranu, tamo imaš i kada se igra i gde se nalazimo.

  17. Agilni
    E jebeš ga, tebi sam baš nešto 'teo da saopštim :)

    ajde saopsti u pvt ako je nesto lepo da ne ostanem uskracen za to a ako ne onda moze da saceka :D

  18. Ladno sledecu subotu sam u Bg-u :)
    Ali ja igram u Sumicama :)

  19. Ја сам голман, да се зна! :Д

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.