Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Realno, vidi se da sam iskilovan, ali i da mi treba snage. :D Ali, najjače je što se "ajmo Remenski" čulo jedno 15 puta. :)
    Ona lopta do Dekija na početku deluje toliko pro da to nije normalno. A ovaj Dekijev gol, vrhunski.

  2. ovaj u bumbar dresu najbolji, a Bejbe ne vadi duvan iz usta :)

  3. ovaj u bumbar dresu najbolji

    + тисућу

  4. Свака част момци :)

    По овом снимку, Агилни је показао највеће умеће са лоптом, а Нинка са флашом :)

  5. Nači iNiknka izgleda ko da noge u koljenima ne savija dok trči

  6. Богоми, унапредили сте игру знатно од прошлог снимка, могли би у општинској лиги лагано да се такмичите :)

  7. Agi namestio snimak, zato deluje da zna nešto. Realno je Ninka najbolji fudbaler. :D

  8. Реме, Аги и Деки најбоља контрола лопте ако нисам неког заборавио. Да и фејз је добар.
    Џони, Давид, Марвељ поседују ту фудбалску интелигенцију, ту луцидност (олололо) у игри.
    Сок је топџија. лололо
    А Нинка и Зоки ал араунд играчи! лололо

  9. Џони, Давид, Марвељ поседују ту фудбалску
    интелигенцију

    Nije u redu da ih vređaš. Lolo :)

  10. Није то што мислиш! хД

  11. fala za inspiraciju ;)

  12. EVO GA VIDEO! Kukala mi majka kako retardirano igram fudbal hahahahahaha moram sad u nedelju bolje da se pokažem. :)

  13. Znači imamo i dokumentovano kako ih punimo svake nedelje!

    Nema šta, vidi se napredak i u igri i u režiranju videa. Himna na početku pobedila lolololo
    Ali i rezultat....ljudi posle primljenog gola čestito ne krenu a ono već pade još jedan..

  14. ovaj u bumbar dresu najbolji, a Bejbe ne vadi duvan iz usta :)

    Bez cigare nema dobrog fudbala.....to mi dođe k'o gorivo lolo

  15. Jebem ti fudbal, toliko smo ih razbili da se ništa ne dešava kod našeg gola. Nema me na prvih pet minuta snimka lololo

  16. Jebem ti fudbal, toliko smo ih razbili da se ništa ne dešava kod našeg gola.

    Moraćemo da ih propustimo koji put, makar do kaznenog...

    Nema me na prvih pet minuta snimka lololo

    Nema ni mene jer sam snimao, mada ona moja volejčina na kraju kobjasnila....

  17. Moraćemo da ih propustimo koji put, makar do kaznenog...

    Stvarno bi mogli...Ma jok bre samo trpaj lololo

    Nema ni mene jer sam snimao, mada ona moja volejčina na kraju kobjasnila....

    Ti si snimao pa te nema, a ja na terenu ali potpuno pasivan:)

    Sreo sam sad Agilaresa kod Doma omladine. Krenuo čovek sa šljake, a ja na šljaku i odmah mi rekao da pogledam snimak. :)

  18. Krenuo čovek sa šljake, a ja na šljaku i odmah mi rekao da pogledam snimak.

    Oj Srbijo među šljivama... svi ste u državnim firmama kao i ja :)

  19. E, do jaja je klip. Gusti vas opro, Cak teska neznalica.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.