
Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.
Deutsche Welle · 29. April 2011.
HAHAHA
HA!
ДОЛАЗИ И ДЕНИ НА ФУДБАЛ САД МИ РЕКО
ПЕЂО АХАХАХА
ЈЕДИ БУРАНИЈУ БРАТЕУ
D o l a z i m.
Do la zim.
01. Arlovski
02. Fejz
03. Ironični
04. Agilni
05. Grifin
06. Lari Andervud
07. Zoki Munja
08. Pseto
09. Tandrčak
10. Misticx
11. Debeli Dule (nevukajlijaška ličnos)
12.
Džoni, Slobololo je sa ovim "Deni" mislio na mene koliko god debilski bilololo
99 posto dolazim
http://www.youtube.com/watch?v=OVdEQdkq--A
Ima i od olivera dragojevica ona ali necemo kroasane
edit: tek sad pustio ovo gore hahaa
људи још двојица нам фале јел?
ајде јебем вас у главу
Još dvojica, a idealno bi bilo još 4. da bane. Ninka me je pitao da li se igra, ali čekam sada ovde da se javi. Cimajte Davida, Remea, Bvdlgu....i Raja, Marvelj....ima tu ljudi.
мене си изоставио
Saćemo dispravimo tu nepravde Tandr.
Џони а ти? што тебе нема на списку?
немо ме нервираш лололо
Ja sam u Odžacima kod Brusa. Ne stižem do nedelje za fudbal nazad.
Ajde još prijava. De je bre Ninka. Fejs kontaktiraj ga na fejsbuku i javi mi da li da ga stavim na spisak.
Mislim da ću da obezbedim par ljudi još. Misticx, već je dolazio par puta, kao i još jedan link koji je banjavao na VOS prve sezone. Čekam da mi potvrde, ali biće nas.
Stavih ih na spisak. Generalno su njih dvojica kadar za Lastu. Misticx je, za one koji ne znaju, po stilu igre najsličniji Ninki, a Debeli Dule je špic poput Gustog Soka.
01. Arlovski
02. Fejz
03. Ironični
04. Agilni
05. Grifin
06. Lari Andervud
07. Zoki Munja
08. Pseto
09. Tandrčak
10. Misticx
11. Debeli Dule (nevukajlijaška ličnos)
12. vujicicbgdn
13. Andrej
14. Ninka