Prijava

Koji dan biste izdvojili kao najsrećniji u životu?

Јавићу се кад будем пред смрт.

Atmosfera je uh super hehe mnjih

Atmosfera je uh super hehe mnjih

kad sam se oženio. moj najsrećniji dan u životu, do sada.

za sada dva ravnopravno, Bože zdravlja možda bude još koji, ako žena pristane i ja budem mogao :)

08.10.1991

Od tog dana ne čujem na levo uvo, a mislim da je to bio moj najsrećniji dan u životu.

Imam ih više ali nabrojaću tri najsrećnija dana: Kad me je muž zaprosio, kad sam se preselila kod njega i pre mesec dana kad sam dobila papagaje. :)

Imam ih više ali nabrojaću tri najsrećnija dana: Kad me je muž zaprosio, kad sam se preselila kod njega i pre mesec dana kad sam dobila papagaje. :)

Kako si bre dobila papagaja posle toga svega?

...Mis'im, zaprosio te, OK. Udala se, OK.
Ali posle toga se ne dobija papagaj, bre! Tebe su nešto izlagali, majke mi! :-)

08.10.1991

На мој рођендан јбте! Јел од хаубице или нечег другог?

Pre dve godine krenuo sam da preplivam Savu, sam! Plivam ja plivam, i negde na tri četvrtine, zaglavim se u plovnom kanalu. Borio sam se nekih dvadesetak minuta sa vodom ali ništa, 'ladno sam plivao u mestu. Da stvar bude gora, uhvati me grč! Već sam počeo da očajavam i paničim. Ali nekako, posle još desetak minuta plivanja, bez korišćenja jedne noge, domognem se nekog ostrvceta. Malo sam se odmorio, i otplivao nazad. Kada sam se vratio kući bio sam srećan kao kuče. I ta sreća je trajala jedno mesec dana :)

Kako si bre dobila papagaja posle toga svega?

...Mis'im, zaprosio te, OK. Udala se, OK.
Ali posle toga se ne dobija papagaj, bre! Tebe su nešto izlagali, majke mi! :-)

Bejzbol palica je čudo jedno. :)

Au, jbt..!
A ja mislio da sam sve probao...

Šta znam, zelen sam još ... možda onih par dana ekskurzije .. ili kad sam dao koš za produžetak, prije nekih godinu dana .. eto, toliko od mene :)