UEFA EURO 2012 - Pub za navijače

  1. Hahahaha! Iz minuta u minut su mi sve draži!

  2. јесу кул
    појашњење чега?

  3. Davide, koja je fora sa tom slikom? Ne kontam jbg...

  4. фора је да је ирска презадужена и да се распада ко грчка и португал и шпанија и да ови уместо да раде и одржавају привреду блеје по европским првенствима, а ангела меркел и немци који воде еу улећу им паре да им се држава не би распала пошто оће да одрже еврозону, бар за сада
    http://www.pressonline.rs/sr/sport/najnovije_vesti/story/225769/%22Angela+Merkel+misli+da+smo+na+poslu%22.html

  5. Da, sva sreća pa nisam glup. :) Samo nisam to mog'o odma da ukopčam...

  6. Ђекарини и Арбеола. Страјнић је наш најгори коментатор. Пре би оним нинџа шалабајзерима са прве део да преносе.

  7. Е фала курцу неко му је напоком рек'о за Арбелоу. Још само да Ђакеринија прочита како ваља.

  8. Da li je moguće da Španci igraju 4-6-0?! Pa jebem ti, voleo bih da ih Žabarija ugazi sad!!!

  9. STRAJNIĆU CRKNII!!!

    Već 2 puta mu je rekao da je selektor Španije Buskets

    Italijani bolji, onako oke poluvreme.. Metnuće ga ovaj Baloteli, sve mi tak' miriše..

  10. Ђекарини и Арбеола. Страјнић је наш најгори коментатор. Пре би оним нинџа шалабајзерима са прве део да преносе.

    Ja nisam mogao da verujem kad sam čuo ono "Babović bi mogao da padne, padni Baboviću, padni!" kad su igrali Partizan i Šarmrok.

  11. Da brate. "Selektor Španije Buskets"! Bemtiživot.

  12. Добро полувреме. Много занимљиво. Хвала Богу да Италијани коначно играју добар фудбал. Шпанци стандардно, само их јебе то што не игра Виља. Исти проблем је имала и Барса. Можда треба да покушају с Торесом.

  13. Pitanje je samo kad će im Španci zavukati gool

  14. opaaaaaa duvajte ga španci

  15. ahahhaha da će im Španci barem još dva komada :)
    Meni je samo važno da je Di Natale dao gool
    MAJSTOR FUDBALA!!!

  16. ovi talijani promenili način igre jbte, nevera. ej, italijani, a u odbrani samo 3 štopera?! i to jedan veznjak, de rosi, al objasnio kako se štoperiše lo lo.
    ova španija ko usrana barselona, oće dumuljaju loptu u mrežu po kud puklo da puklo.
    večeras ne navijam ni za rvate ni irce, gledaću kulerski tekmu, jer su mi gotivna oba tima:)

  17. Људи, видесте ли што Балотели упропасти ону шансу? Шта ли је њему у глави, да ми је знати...

    Ајмо Ирска, ајде Роби Кине!

  18. Људи, видесте ли што Балотели упропасти ону шансу? Шта ли је њему у глави, да ми је знати...

    možda banane, majmunčina jedna. nikad taj neće da ispuni svoj potencijal, ama nikad.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.