UEFA EURO 2012 - Pub za navijače

  1. Već 2 puta mu je rekao da je selektor Španije Buskets

    Ja sam čuo samo jednom i to mi je bilo i više nego dovoljno! Ja lepo još odavno rekoh da su ovi sa RTS-a skroz retardirani za čitanje imena. Aj da je sad dilema ili trilema kako se nekome čita ime, k'o što je recimo slučaj kod Kujta, Kajta ili Kuića, kako ga zove onaj s PES-a, ali čoveku lepo piše na dresu ARBELOA. Propast. Inače, tekma me je skroz prijatno iznenadila. Dve akcije koje su prethodile golu, da se tako klomentatorski odrazim, su bile jako dobre. Samo je trebalo da Španci igraju sa bar jednim pravim napadačem, ali 'ajde, nije ni ovako bilo loše.

    Шта ли је њему у глави, да ми је знати...

    Pa znaš kako, čoveku koji gađa klince svog kluba strelicama za pikado i koji bezuspešno pušća vatromet iz svog kupatila, ne možeš baš lako ući u psihu. :) Kreten svecke klase.

  2. i jel se onaj maleni zove Đakerini il Gaćerini?
    ja uvek čito Gaćerini:)

  3. Балотели је превише имбецилан чак и за црнца.

    Руси објаснили, вечерас Ирци силују Хрвате у стилу Салета Ђорђевића, далке брутално и без милости. Бар се надам.

  4. И ја се надам.

  5. Dobijaju Irci, samo što ne verujem da ce ih odrati. Bilo bi zanimljvije da nisu Hrvati desetkovani.

  6. Какав гол јеботе... ШЕЛОЛ

  7. ГЕЈ ШИВЕН НИЈЕ ШИВЕН НЕГО БУШАН ОЛОЛОЛОЛО

  8. Руси објаснили, вечерас Ирци силују Хрвате у стилу Салета Ђорђевића, далке брутално и без милости. Бар се надам

    Očekujem guženje na keltski način.

  9. GlupŠi gol odavno nisam video.

  10. Koje sranje. Da l' je moguće da su ovakva dva gola primili???

  11. Jebote, koja dva glupa gola, da sam Irac pucao bih u TV.

  12. Da nije Evropsko bio bih siguran da je namješteno.

  13. Ofsajd je ko kuća kod šuta Modrića

  14. Манијак
    i jel se onaj maleni zove Đakerini il Gaćerini?
    ja uvek čito Gaćerini:)

    лололо, и ја исто, чак и проверио после на нету, изгледа да је ђакерини. јебему.
    а немају среће ирци, мада се надам да ће да им муну бар још један.

  15. Nešto kontam da bi mogao penal u drugom za Irsku da bude

  16. E i oni da daju gol kako treba.

  17. Karirani bogami ozbiljno karaju Kelte... Perišić odličan igrač

  18. Ako ništa drugo, a bar je lepo čuti da neko na SRBSKOM jeziku kaže - AJDE, IDEMO!!!!!!1

  19. A mnogo dobar tim imaju karirani.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.