UEFA EURO 2012 - Pub za navijače

  1. Јебига, ипак су квалитетнији, а још су и имали среће. Не верујем да против Шпаније имају много шанси, тако да ће вероватно утакмица с 'Талијанима да одучује ко иде даље. Биће то добра утакмица, а сматрам да жабари имају мало веће шансе.

  2. Nisam očekivao da će Irci biti ovako slabi, baš ništa nisu uradili, osim onog gola. Ako ništa drugo, sad je potvrđeno ko će biti četvrti u grupi.

  3. Zar treći gol ne bi trebalo da je autogol Givena?

  4. Очекивао сам да ће Ирци бити борбенији ако ништа... Да ће да гризу. Јесу и среће имали али свакако није незаслужена победа. Ваљда ће их Италијани спустити иначе ће се курчити наредних тисућу година.

  5. Razočarali Irci, mada su mnogo slabi bili, kapiram da bi Raća igrao prvu kod njih koliko im je sredina očajna. Udvojili MekGidija, al' on mačka ipak uspeo da asistira.

    Ništa, Lionel Modrić i momćad padaju protiv žabara i/ili Španaca, kako bi bilo do jaja da Tores zašije 5 komada u vrata onog smrada Pletikose...

  6. Pitanje je da l' će da ga pusti Del Boske. Ja se nadam da će Španci da ih razmontiraju.

  7. Јесте Торес засрао у два наврата, али ми се чини да је баш лако улазио у шансе. Надам се да ће га ставити у стартну.

  8. Španija je bila mnogo bolja i opasnija kad je ušao Tores. Ovako bez njega su bacali lopte u praznu jer su gurali sve koroz sredinu, jes da ih je jednom usralo ali ovako su igrali i lepše i opasnije. E sad što je Tores ispao sebično govno kad je pokušao da lobuje Bufona i što je izjeo govna kad je pokušao da ga obiđe to je drugo.

    Nisu me Krvati toliko iznenadili koliku su me iznenadili Irci koliko su loše odigrali odbranu. Nisu ništa Hrvati igrali, ali je to bilo dovoljno da ih usere 3 puta i da ih na kraju lagano pobede.

  9. Neverovatno koliko pičkasta postavka Del Boskea, krivo mi samo što ih nisu pobedili Talijani..
    Jebote izašao je na teren sa 6 veznih igrača od toga 4 po vokaciji kreativci.. Aj kao da se dobacujemo pa da ih smorimo i usraće nas valjda jednom...
    Žabari igraju smešekrski fudbal, Kasano je trčao ko lud i nije mi jasna ona situacija na početku kad je napao Kasiljasa, dečko se sapleo sam od sebe a nisam čuo da je sudija svirao išta, nebulozno komična situacija

  10. Holandija ce da se najebe keve.I vala oni nesto da uzmu.

  11. U svakom slučaju, sve ekipe do sada su odigrale ispod mojih očekivanja, osim Rusa.

  12. Ma videće valjda koliko je neefikasno ovakvo zajebavanje sa 6 veznih, moraće da ubaci Toresa.

    A i čim je ušao stvorili su šanse, odlično se otvarao ispred gola. U sledeće dve neće ispred sebe imati bunker žabara i genijalca Bufona, nego irsku verziju Drulića, Ričarda Dana i nejaku rvacku odbranu.

    E da, Pirlo je čovek šmeker, onakve lopte retko ko može da pošalje.

  13. ona situacija na početku kad je napao Kasiljasa, dečko se sapleo sam od sebe a nisam čuo da je sudija svirao išta, nebulozno komična situacija

    Si lud, dečko ga šutnuo i to namerno, nije mi jasno kako žuti nije dobio.
    Meni ovaj Strajnić toliko ide na kurac, da ja to ne mogu da opišem rečima. On je otprilike jedini čovek na svetu čija mi pojava smeta, ali bukvalno smeta.

  14. Meni ovaj Strajnić toliko ide na kurac, da ja to ne mogu da opišem rečima. On je otprilike jedini čovek na svetu čija mi pojava smeta, ali bukvalno smeta.

    Dobro je, nisam jedini. :)

  15. Benisio, jebga ne vidjoh dobro, uglavnom sapleo se sam od sebe, verovatno ga je ovaj zakačio pre, što je prouzrokovalo da se saplete..

  16. Šutnuo ga po desnoj nozi pa ovaj zapeo za lijevu i pao....

  17. Ne znam ko je spomenuo na nekoj od prethodnih strana da nemamo boljih komentatora od Ace, ali taj se mnogo zajeb'o. Jedni od najboljih i svakako najjačih likova su ona dvojica sa Evrosporta. Ja se pokidam kad god oni nešto prenose. :) Inače, Hrvati iako su dominirali, dadoše stvarno tupave golove. Ali njih boli uvo. Ne samo što igraju na EP, nego i imaju sasvim solidne šanse da prođu dalje u grupi gde su im rivali Španjolci i Talijani, pa vi vidite. Inače, jebeno ne mogu da dočekam sutrašnji duel između Francuza i Engleza. Mislim da će biti vrhunska tekma. :)

  18. Ja navijam za Holandiju i mnogo mi je krivo zbog onog tupavluka protiv Danaca.... Jebiga, biće bolje, IDEMO SVI:

    NEDERLAND O NEDERLAND JEJ BENT UN KAMPIJON
    VEJ HAUDEN FAN ORANJE UM ZEJ DADEN EN ZEJN DUUUUN!!!!!

  19. Jedni od najboljih i svakako najjačih likova su ona dvojica sa Evrosporta.

    Taj je jebeni kralj. Covek prosto luduje dok komentariše i + ima neki specifičan glas.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.